Zaraziliśmy sie kamieniami :-)

Mile zaskoczenie Dzieci chciały iść, to czemu nie Nie sądziliśmy ze wycieczka do muzeum... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 maja 2019
agaszar
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Mile zaskoczenie
Dzieci chciały iść, to czemu nie
Nie sądziliśmy ze wycieczka do muzeum skamieniałości i minerałów moze być tak interesująca!

Przewodnik/właściciel sam zbiera eksponaty w okolicy i dalszych rejonach kraju i świata. Opowiada z pasja o swoich znaleziskach i etapach poszukiwań.

Wszystkie eksponaty można wziasc do reki, obejrzeć z bliska,dzieciom rozdano lupy co dodatkowo wzmogło ich zainteresowanie ekspozycja.

Nie byl to spacer po muzeum ale niesamowita podróż która wszyscy długo zapamiętamy! Dziękujemy :-)

PS. Przy wyjściu znajdują się minerały, które za kilka zl można kupić - bardzo fajna pamiątka

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, agaszar