“Skandaliczna obsługa.”
Karczma Myśliwska — recenzja

Karczma Myśliwska
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Elgiszewo)
Zrecenzowano 6 września 2019

Zaprosiłem rodzinę na kolację z okazji imienin żony.
Przyjechaliśmy z daleka, dwie godziny w podróży. Trzy godziny spędziliśmy w SPA, więc byliśmy naprawdę głodni. Zamówiliśmy pierogi. Po blisko godzinnym oczekiwaniu na jedzenie, podeszła kelnerka, oświadczając nam, że „zgubili jakiś bon” i trzeba będzie dalej czekać.
Wyszliśmy głodni i rozczarowani. Serdecznie nie polecam.

1  Dziękujemy, Podkolesin

Zrecenzowano 31 grudnia 2018

Polecam. Karczma w ramach Ośrodka Osada Karbówko ale również otwarta dla klientów z zewnątrz. Wyjątkowo dobre jedzenie i nie tylko dobra ( acz ciężka ) dziczyzna. Można zjeść dobre rybki, surówki, carpacio z buraka itd... więc każdy coś dla sienbie znajdzie. Oczywiśćie jest też menu dla dzieci , naleśniki itp... Świetne jedzenie i obsługa. Szczerze polecam. Najlepiej jechać w lato na spływ kajakowy organizowany przez Osadę i meta kończy się kilkadziesiąt metrów od restauracji- wtedy smakuje jeszcze lepiej. Pozdrawiam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Tom L
Zrecenzowano 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne potrawy, naturalne składniki, świetna obsługa, regionalne piwo - czy można oczekiwać więcej? Porcje duże, pięknie podane, smaczne. Gorąco polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Lucianooooooo
Zrecenzowano 9 maja 2018

Jedzenie bardzo dobre, super dania z dziczyzny jednak ceny trochę kosmiczne jak na lokalizację :))) Pieczeń z dzika 52 zł. jak na wielkość porcji wydaje mi się za wiele, nie wspomnę już o filecie panierowanym z kurczaka. Smak i jakość dań trochę rekompensuje wartość rachunku :))))) Rosół z Daniela, czy też chłodnik wyśmienite podobnie krem ze szparagów, natomiast żurek średni. Kurczak w sosie kurkowym również pyszny, jak i stek siekany z dziczyzny, a pierogi przeciętne. Najlepsze dania z dziczyzny, które bardzo polecam pomimo dość wysokich cen. Obsługa bardzo miła, sympatyczna i uśmiechnięta pomimo całego lokalu gości. Pracy mieli dużo, a na danie czekaliśmy całkiem krótko :)))) Wielki plus dla obsługi i kelnerów. Jak ktoś trafi na tą wichurę to polecam konsumpcję w Karczmie Myśliwskiej :))))

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, piotr296
Zrecenzowano 21 kwietnia 2018

Przepyszna polska kuchnia, przemiła i zaangażowana obsługa, lokalne piwa, dobra kawa i pyszny deser. Kelner kulturalny, miły i bardzo szczery a do tego w tym wszystkim prawdziwy i zabawny. Widać, że praca sprawia im przyjemność i od razu się dobrze człowiek czuje w takim towarzystwie. Pozdrawiamy.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Kamil K

Karczma Myśliwska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Golub-Dobrzyń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Karczma Myśliwska? Podziel się wrażeniami!