“Niespodzianka”
Trawa Cytrynowa — recenzja

Trawa Cytrynowa
Nr 2 wśród 5 Restauracje (Głogoczów)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Wyśmienita kuchnia orientalna. Zakończona przepysznym ciastem kokosowym. Koniecznie. Polecam. Wrócę na 100 %

Dziękujemy, Slawomir M

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niedawno odkryliśmy to miejsce i je pokochaliśmy! Trudno je dostrzec z drogi no i nie polecamy stolików w ogródku z uwagi na hałas z przejeżdżających samochodów. Za to jedzenie pyszne, a do tego duże porcje. Urzekło mnie to, że restauracja jest „less waste” i nie używa się w daniach oleju palmowego. Brawo!

Dziękujemy, PatrycjaBeem
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Restauracje polecił mi kolega z....Poznania :-) Faktycznie trochę trudna do zauważenia z drogi a szkoda. Trzeba się pilnować by trafić w zjazd. Troszke zmienione ostatnio menu. Szkoda, że brak już zdjęć potraw bo naprawdę ułatwiały wybór. Punkt za pro eko postawe. Lubię ryby ale na razie dorada nie przypadła mi do gustu w sumie trudno powiedzieć dlaczego... Przystawki to stały punkt każdej wizyty gdyż skradły nasze serca. Rozmaite dania chińskie, tajskie i pomysłowe, które trudno znaleźć gdzie indziej. Opcji dużo do wyboru na skomponowanie dania na jakie mamy ochotę :-) Obsługa klasa :-)

1  Dziękujemy, Rzecik
Zrecenzowano 19 czerwca 2019

Ogromne zaskoczenie - niby zwykłą restauracja przy Zakopiance, a okazuje się że to ukryta perełka azjatycka. Bije na głowę wiele krakowskich restauracji orientalnych.
Krewetki po chińsku i z zielonym pieprzem - doskonałe. Same krewetki usmażone w punkt, nie przeciągnięte plus warzywa stir-fried - pyszne. Sosy doskonale przyprawione. Surówka bardzo smaczna. Bardzo miła obsługa.
Do tego genialne ekologiczne opakowania na wynos - ogromny plus.
Me i nie najtaniej, ale za dobre jedzenie warto zapłacić
Zdecydowanie polecam i sama niedługo wrócę. W zasadzie już mam ochotę tam wrócić :)

2  Dziękujemy, Ola_picabo
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa tajska z kurczakiem - mleczko kokosowe było nie świeże, mięsa z lupą można szukać a ananas kwaśny, czyli zepsuty. Po pół godziny poczułam niestrawności, nie polecam nikomu. Kaczka natomiast mocno wykompana w sosie sojowym, w zasadzie tylko to było czuć.

2  Dziękujemy, Maria P

Trawa Cytrynowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krzyszkowice, Małopolskie
Głogoczów, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Trawa Cytrynowa? Podziel się wrażeniami!