“Dobry Polski obiad”
Karczma Bida — recenzja

Karczma Bida
Nr 3 wśród 5 Restauracje (Głogoczów)

Dobry Polski obiad składający sie ze schabowego z koscią, ziemniaków, buraków zasmarzanych i kwaśnicy. Całość w rozsądnej cenie.

Dziękujemy, AdamRyszawa

Śniadanie Angielskie dobre, porcja średnia, smak okey. Natomiast śniadanie AL’A BENEDYKT średnie. Pytając kelnerki, w jakiej formie są podane jaja, usłyszeliśmy sadzone na toście . Jednak okazało się, ze to jajko w koszulce .Obsługa nie za bardzo miła . Usłyszeliśmy „Smacznego” z daleka i to tyłem do nas. Przy rozliczeniu pomyłka .... i zawyżona kwota.. po wyjaśnieniu zapłaciliśmy jak należy. Generalnie w porządku, jednak oferta śniadaniowa nie powala

Dziękujemy, GKASL
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie. Warto sę zatrzymać na obiad. Na zewnątrz mini plac zabaw dla dzieci, obok można usiąść przy stolikach i zjeść obiad. Duże porcje!!!

Dziękujemy, Aga_Luthien
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, pyszna lemoniada, jednak obsługa do wymiany. Niestety czekaliśmy 20 min dopóki ktoś nam przyniósł kartę a następne 20min nikt do nas nie podszedł żeby wziąć zamówienie. Musieliśmy iść do lady złożyć zamówienie...

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, adziukochanie
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Znajduje sie w Głogoczowie, po prawej stronie autostrady jadac od Krakowa do Myslenic..Zbudowana z beli dfrewnianych na zewnątrz jak i wewnatrz..Stoły,krzesła z drzewa...Kelnerki ubrane na ludowo,bardzo miłe,uśmiechnięte i szybkie w realizacji zamówienia..Czysto i pachnąco-również i w toalecie..Karczma serwuje głównie dania polskie,ogromny ich wybór jak równiez napoi,piwa i innych alkoholi..Porcje bardzo obfite,smaczne,odpowiednio doprawione..Ceny przystępne..Bardzo polecam...

Dziękujemy, roman539

Karczma Bida — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krzyszkowice, Małopolskie

Krzywaczka, Małopolskie
Głogoczów, Małopolskie

Głogoczów, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Bida? Podziel się wrażeniami!