“jadam w wakacje od 4 lat”
Pod Jelonkiem — recenzja

Pod Jelonkiem
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Jeleniewo)

Dobre jedzenie, bardzo miła i sprawna obsługa. Z biegiem lat wydaje mi się coraz lepsza ta restauracja pod każdym względem. No i w okolicy niczego lepszego nie znajdziecie. Trzeba by do Suwałk.

Dziękujemy, Basia R

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto spróbować dań kuchni regionalnej. Polecam smażone kartacze oraz kiszkę ziemniaczaną. Mila i sprawna obsługa. Ceny naprawdę niewygórowane. Dla gości z dziećmi przygotowany jest mały plac zabaw.

Dziękujemy, JakubGaweda
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Kartacze jak u babci.Łezka w oku. Delikatne ciasto, farsz odpowiednio doprawiony. Surówka z kapusty do tego idealna. Polecany przez panią kelnerkę podpiwek do tego stwarza idealne połączenie i dopełnienie.

Dziękujemy, Adam p
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Ostatni raz w Jelonku byłam 3 miesiące temu i było gorzej niż wcześniej ale nie tak źle jak dzisiaj. Zamówiliśmy kotlet devolaj z frytkami i bukietem surówek, schabowego po wiejsku z pieczonymi ziemniakami i tymże bukietem, zupę jarzynową, flaczki oraz placek myśliwego. Potrawy malutkie, porcja frytek jak dla dziecka, porcja ziemniaczków (4 małe ziemniaczki)surówki okropne (starta surowa marchew, poszatkowana czerwona kapusta i plastry kiszonego ogórka - bez sosów), placek myśliwego przeciętny, potrawy doprawiane vegetą, która nie ma nic wspólnego z kuchnią regionalną, zupy mdłe, najlepszy był podpiwek. Sorry drodzy Państwo ale za określoną cenę, trzeba serwować dania a nie byle jakość. Jest wiele restauracji w regionie, w których można zjeść taniej i lepiej i dania regionalne. Obsługa dobra, dania podane dość szybko.

Dziękujemy, Jagna70
Zrecenzowano 20 lipca 2019

To dobry punkt programu w czasie pobytu w tych okolicach dla poznania tradycyjnej kuchni Podlasia. Dlatego wzięłam półmisek regionalny żeby za jednym razem spróbować kartaczy, kiszki i babki ziemniaczanych. To jest jednak dość duża porcja i jadłam te przysmaki jeszcze następnego dnia. Moim zdaniem trochę za tłuste, ale smaczne i wg tradycyjnych receptur. Bardzo dobra była zupa pokrzywowa pojawiająca się w restauracyjnym menu w okresie wiosennym. Duży jest wybór ryb w tym stynki o charakterystycznym zapachu dla koneserów. Można też zakupić je w słoikach marynowane w occie.
Byłyśmy w czasie tzw. weekendu majowego więc gości było bardzo dużo w tym autokarowa wycieczka, mimo to naprawdę szybko zostałyśmy obsłużone - brawo.

1  Dziękujemy, aleksandradudek

Pod Jelonkiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jeleniewo, Województwo podlaskie
Suwałki, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Pod Jelonkiem? Podziel się wrażeniami!