Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Spędziłam w hotelu weekend na wieczorze panieńskim. Z zewnątrz robi wrażenie, w środku z resztą też natomiast popieram poprzedników co do tego, iż przydałby się remont sporej części obiektu... Pokoje całkiem przyjemne, jedzenie smaczne i miła obsługa. Osobiście nie podobała mi się strefa SPA, trochę zaniedbana. Na pewno parę lat wstecz hotel zrobiłby lepsze wrażenie. Ogólnie gdyby była taka możliwość dałabym ocenę 3,5.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Marika W
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Minusy za: duża część obiektu i sprzętów wymaga remontu (np.zmurszaly drewniany plac zabaw i pomost, rozpadające się altanki,czyste, ale sprane szlafroki i ręczniki) lub przynajmniej odświeżenia (np. płytki i szyby na basenie). Najgorsze jest to, że są takie elementy, które nie działają od lat i jakoś nie widać szans na zmiany (np. jacuzzi, prysznic, brodziki w sterfie spa, fontanna).
Plusy za: historyczna przeszłość hotelu, pyszne jedzenie (ceny wysokie,ale odpowiadają jakości), czystość, przyjemny zapach, zadbany stary sad i park-ogród.
Jesteśmy tu już kolejny raz, bo jest mimo wszystko miło,ale za każdym razem mamy nadzieję, że ktoś wreszcie "weźmie się" za to wyjątkowe przecież miejsce.Serce sie kraje...

Dziękujemy, Alaniemakota
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Przepiękne miejsce, urokliwy klimat Pałacu, przemiła, elastyczna obsługa, rodzinna atmosfera, niepowtarzalny ogród, czyste pokoje.... można wymieniać w nieskończoność. Kolejny udany pobyt w Piorunowie

Dziękujemy, marzkaaa
Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce, którego potencjał i urok całkowicie został zaprzepaszczony przez brak odpowiedniego zarządzania i zaniedbania. Cała infrastruktura zabiedbana, zniszczona: rozpadające się molo, niedziałająca sauna, zepsute rolety itp. zaniedbania. Obsługa, najgorsza z jaką kiedykolwiek się spotkałem. Zatrudnione są głównie nastoletnie dziewczyny, które zupełnie nie mają pojęcia jak obsługiwać gości i najzwyczajniej nie znają oferty hoteli ani zasad w nim panujących. Nikt praktycznie nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytania. Zakup piwa w restauracji trwa 5 min bo obsługa nie wie ile kosztuje i jak wbić je na kasę. Kelnerka, "na oko" 16-17 lat, nie potrafiąca zapalić zapalniczki w celu podpalenia świeczki na stoliku stanowi wisienkę na torcie (zapaliłem sam bo dziewczyna nie potrafiła odpalić zapalniczki).Na śniadaniu po godzinie od rozpoczęcia wszystko zjedzone. Kelnerki nieudolnie próbują uzupełniać potrawy: ludzie się denerwują że czegoś nie, trzeba czekać 5 min aż jedzenie zostanie doniesione, żeby po kolejnych 5 min znów się skończyć... Brakuje kogoś kto by nad wszystkim panował. Podobno funkcjonuje jakaś pani manager ale nikt jej nie widział. Co więcej sprzedają ofertę która odbiega od rzeczywistości. W tzw. romantycznym pobycie mieliśmy mieć masarze jednocześnie z żoną (telefonicznie nawet było do podkreślane). Na miejscu okazało sie, że jest to niemożliwie bo jest tylko jedna masażystka. Co więcej obsługa nam powiedziała, że to pewnie pani manager z nami rozmawiała bo ona tak kłamie klientów, a potem obsługa się musi z tego tłumaczyć. Na plus niezłe jedzenie - świeże, widać że wszystko robione na miejscu. Podsumowując wyraźnie widać, że jest całkowity brak odpowiedniego zarządzania. Nawet personel mówi wprost że jest samowolka... NIE POLECAM.

1  Dziękujemy, 384adamr
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Byliśmy z rodziną na niedzielnym obiedzie. 3 osoby dostaly swoje zamowienia, ale jedzenie było zimne i niedoprawione. Ja dostałam zamówienie po godzinie i po kilku interwencjach, gdy wszyscy już zdążyli zjeść. W restauracji zajęte były tylko 4 stoliki, więc opóźnienia w wydawaniu zamówień co najmniej dziwne. Smętny kawałek ryby, danie nie powalało, a kosztowało dużo. Obsługa powolna i ignorująca klientów, brak reakcji na zgłaszane uwagi. Brak menedżera, z którym można porozmawiać.

1  Dziękujemy, C A