Machowa

“Bardzo dobre jedzenie, polecam!”
Dolina Pstrąga — recenzja

Dolina Pstrąga
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Machowa)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szybka obsługa, bardzo dobre jedzenie. Dorsz z frytkami + zestaw surówek. Dwie niedoskonałości: dorsz mógłby być lepiej doprawiony; w restauracji brak telewizora, a zatrzymaliśmy się specjalnie by obejrzeć mecz Słowenia-Polska.

Dziękujemy, lukaszwolek

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu przypadkiem, jadąc drogą do Tarnowa. Przed Karczmą było bardzo dużo samochodów, więc postanowiliśmy sprawdzić.
Obsługa bardzo miła, grzeczna, rzeczowa. Jedzenie bardzo smaczne, atrakcyjnie podane i naprawdę sprawnie.
Wystrój lokalu nie przypomina karczmy, ale cała reszta?

Dziękujemy, ruda_malpa1
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Tragedia. Niby ładnie, fajnie a pstrąg na talerzu surowy był. Panie z obslugi na tyle fajne, że za pstrąga nie policzyly, ale nie o to nam chodziło. Nie polecam

Dziękujemy, Trail780696
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedyś było to stałe i obowiązkowe miejsce rodzinnych obiadów na które przyjeżdżaliśmy specjalnie z Tarnowa. Niestety po zmianie menu i usunięciu zdecydowanie najlepszego dania czyli pstrąga w płatkach migdałowych już nikomu tej restauracji z czystym sumieniem nie polecę. Szkoda...

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Michał G
Zrecenzowano 9 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce przy głównej trasie, dobre na chwilę wytchnienia podczas podróży. Jedzenie smaczne i ciekawie podane... jedyne do czego można się przyczepić to kawa: trochę „przepalona” i traci swój aromat. Generalnie wszystko prawidłowo.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, JakDeb4449

Byłeś(-aś) w Dolina Pstrąga? Podziel się wrażeniami!