“Obiad”
Zajazd Pod Klobukiem — recenzja

Zajazd Pod Klobukiem
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Małdyty)
Kuchnie: Europejska, Polska
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo klimatyczne, restauracja pięknie urządzona , obsługa sprawna, jedzenie świeże ,
Jedynie kwas chlebowy o smaku miodu nie zawiera wogóle miodu

Dziękujemy, 845beataw

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Bardzo klimatyczny lokal z pięknym ogrodem i placem zabaw dla dzieci. Obsługa miła i uczynna, jedzenie bardzo dobre, nie ma wątpliwości że wszystko przygotowywane jest na bieżąco i własnoręcznie. Zamówiliśmy rosół, kaczkę i pierogi. Smaki cudowne, ponadprzeciętne. Poza pierogami, które nie były zbyt obfitą porcją, wszystkie dania były odowiednie pod względem objętości. Minus za czas oczekiwania na menu i zamówienie (50min. o godz. 18) - troszeczkę za dlugo to trwa. Rozumiemy że wszystko przygotowywane jest na bieżąco, ale skoro inne lokale z dobrym jedzeniem sobie radzą i Państwa Zajazd powinien coś z tym zrobić, bo może to zniechęcić część gości do ponownych odwiedzin. Niemniej jednak, dziękujemy!

Dziękujemy, Milena J
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trochę przypadkiem trafiliśmy na idealne miejsce na obiad w czasie naszej podróży nad morze. Pyszny rosół , duże i smaczne dania dla dzieci oraz wyśmienita kaczka i pieczeń z dzika to w telegraficznym skrócie nasze wrażenia kulinarne z tego miejsca . Dodatkowo restauracja dysponuje dość sporym terenem z atrakcjami dla dzieci i ma na „wyposażeniu” bardzo miłego kota :)

Dziękujemy, qq2015
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Zajazd oferuje bardzo dobre regionalne posiłki, świeżo przygotowane,można zaopatrzyć się w swojskie produkty, bardzo dobra wędlina oraz miody.Obsługa miła.Warto odwiedzić to miejsce, odpocząć i smacznie zjeść.

Dziękujemy, Dorota R
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie duży pozytyw jeżeli chodzi o kuchnię. Dania regionalne przepyszne. Jedliśmy dzyndzalki, farsztynki, kotleciki krolewieckie i Żurek. Nie ma się czego przyczepić, naprawdę przepyszne i godne polecenia. Świetną sprawą jest sklepik, w którym można kupić regionalne produkty, np wędliny, miody, miody pitne, alkohole, sery, czy też słodycze, wydaliśmy tam więcej niż na obiad, ale warto było, naprawdę są tam specjały wysokich lotów. I byłoby super gdyby nie jedno ale zasadnicze ale.... Szanowni właściciele, kelnerek jest za mało!!! Trzy dziewczyny na pełen lokal to dramat. Dziewczyny robią co mogą, uwijaja się ale najzwyczajniej w świecie nie są w stanie wyrobić się w normalnym czasie. Oczekiwanie na kartę, zamówienie i później na dostarczenie tego zamówienia to dramat (czekaliśmy na to wszystko ok 60min.). My mieliśmy czas, więc sobie czekaliśmy ale inni, no cóż. Nie dosyć, że czekali za wolnymi stolika i, to jeszcze za zamówieniami. Kilka razy zdarzyło się, że rezygnowali i wychodzili zniesmaczeni. Przykre, a przecież naprawdę niewiele potrzeba żeby to zmienić. Tak więc lokal naprawdę godny polecenia, ale dla osób mających dużo czasu i nie spieszacych się gdzieś w drogę.

2  Dziękujemy, Maciej N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Grzegorz B, Właściciel, Zajazd Pod KlobukiemOdpowiedź udzielona 10 sierpnia 2019

Panie Macieju ! Proszę, znajdzie mi Pan kolejne trzy panie do pracy na stałe a zapłacę Panu prowizję w wysokości miesięcznych zarobków. Nie żartuję !

Zajazd Pod Klobukiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ostróda, Warmińsko-Mazurskie
Elbląg, Warmińsko-Mazurskie

Pasłęk, Warmińsko-Mazurskie
Gietrzwałd, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Zajazd Pod Klobukiem? Podziel się wrażeniami!