Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Okolica bardzo spokojna i dużo lasów, jezior. Obsługa bardzo miła i pomocna, na terenie basen, miejsce do gry w badmintona, grill itp. dużo zwierząt jak o na rancho :)
Polecam wszystkim którzy chcą odpocząć od miasta

Dziękujemy, Rafał S
Zrecenzowano: 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pokoje prosto urządzone. Okna można tylko uchylić (nie da się otworzyć na pełną szerokość). Drzwi na korytarzu bardzo trzaskają. Na dole restauracja. Na terenie: KONIE (możliwość wykupienia jazdy konnej - uwaga! - konieczna wcześniejsza rezerwacja, nie ma instruktora na miejscu, tylko skądś dojeżdża), osiołki, króliki, świnki morskie. Piękny plac zabaw.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Anna N
Zrecenzowano: 20 czerwca 2015

Rancho Colorado jest bardzo malowniczo położone, tuż przy samym lesie, wokół jest rozległa działka, bardzo dobrze zagospodarowany ogród z płynnie przechodzącymi strefami: sala weselna/taras, grill/ognisko, miejsce dla dzieci, miejsce do rekreacji/gier itp, zwierzęta (konie, kozy, świnki)- wszystko ma tam swoje miejsce, nic nie jest przypadkowe i naprawdę widać, że ktoś, kto to planował zrobił to z głową. Ośrodek położony jest blisko miasta Trzciel i niedaleko trasy Poznań- Świecko.
Mieliśmy przyjemności bawić się w Rancho na własnym weselu. Tak faktycznie można powiedzieć, że był to weekend weselny, dla wielu gości ( w tym nas młodych) trwający od soboty do poniedziałku. Bardzo chcieliśmy zorganizować wesele w formie wyjazdu i zależało nam, żeby nie była to tylko sala weselna w centrum miasta, ale cały kompleks- sala, baza noclegowa, ładne otoczenie i duży parking. Rancho pod tym względem jest idealne. Na dodatek podczas takich dużych imprez jest ono praktycznie na wyłączność weselników, więc jest niesamowicie prywatnie i bezpiecznie, można czuć się jak u siebie w domu.
Rancho wygląda i oferuje usługi zgodnie z opisem na swojej stronie oraz wcześniejszymi ustaleniami. Cała impreza i pobyt zorganizowane były na najwyższym poziomie. Miejsce to jest niesamowicie funkcjonalne: pojemna i ładna sala, świetna baza noclegowa- wszystko w bardzo wysokim standardzie (ładne nowoczesne pokoje, dobrze wyposażone, każdy z łazienką, TV, wifi ), czysto, dobrze działająca klimatyzacja (która wytrzymuje przy 90 osobach i ponad 30stopniach na dworze), całość jest bardzo ładna, nie ma tu żadnej tandety- jest elegancko, z klasą i umiarem. Ośrodek, zwłaszcza latem, wygląda po prostu przepięknie.
Obsługa Rancho jest bardzo sprawna i sympatyczna, uśmiechnięci, pomocni i można na nich polegać w 100%. Widać i czuć, że są dobrym zgranym zespołem. Stoły, sala, jak i cały ośrodek są bardzo czyste , na bieżąco zmieniano talerze, sztućce, niczego nie brakowało. Jedzenie było po prostu przepyszne, a goście komplementowali wszystko, czego tylko spróbowali. Porcje były duże, a menu bardzo urozmaicone. Mieliśmy gości z różnych części Polski, a także z zagranicy i wszyscy jednogłośnie zachwalali kuchnię.
Pani Ania (właścicielka Rancho) była niesamowicie pomocna (i cierpliwa) w każdym aspekcie organizacji imprezy, a współpraca z Nią to czysta przyjemność. Jest bardzo otwarta na pomysły i sugestie gości, jednocześnie służy cennymi i sprawdzonymi radami, których warto słuchać! Na przykład ognisko w niedzielny wieczór okazało się strzałem w dziesiątkę. Pani Ania skontaktowała/poleciła nam wiele sprawdzonych miejsc i osób, dzięki czemu udało nam się wiele spraw zorganizować sprawniej i jak się okazało bardzo dobrze.
Wesele w Rancho było przepięknym wydarzeniem nie tylko dla nas, ale również (albo przede wszystkim) dla naszych gości. Myślę, że nie ma większej radości dla pary młodej jak zadowoleni goście. Dzięki tak udanej organizacji my również czerpaliśmy przyjemność z całego pobytu i wbrew opiniom o zestresowanych parach młodych tego dnia byliśmy po prostu szczęśliwi i świetnie się bawiliśmy.
Dodam jeszcze, że Rancho Colorado ma bardzo przystępne ceny, zwłaszcza w stosunku do jakości , jaką oferuje. Szukając sali odwiedziliśmy wiele innych sal/hoteli i według nas miejsce to bardzo pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji. Szczerze mówiąc w naszych rodzinnych okolicach było i jest dla nas miejscem bezkonkurencyjnym.
Wielu gości powiedziało po naszym weselu, że było to najlepsze wesele, albo jedno z lepszych , na jakim byli. Myślę , że jest to efekt wielu czynników, ale jednym z nich i na pewno bardzo ważnym był fakt, że zorganizowaliśmy je w Rancho Colorado. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie lepszego miejsca na nasz ‘weselny weekend’

Gorąco polecamy!

Termin pobytu: czerwiec 2015