Zrecenzowano: 1 września 2019

Obsługa, jedzenie, położenie to czym może się pochwalić Laguna.
Cześć pokoi wymaga pomalowania, ale nie wiem czy spowodowane to jest poprzednimi gośćmi czy czasem od ostatniego machnięcia pędzlem . Pokoje czyste, pachnące. Byliśmy w 3 pary i 2 pokoje były czyściuteńki, jeden do malowania. Dlatego o tym piszemy. Napewno wrócimy

Dziękujemy, Judyta J
Zrecenzowano: 10 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Szkoda targi na tak zaniedbany Hotel.kiefys, może w czasach swej świetności mógł być nawet ciekawym o komfortowym obiektem, ale teraz nie zasługuje ma miano hotelu!
W pokoju:
1. Wyrwane że ściany 3 gniazdka!
2. Woda z umywalki nie odpływa
3. Woda z pod prysznica nie odpływa
4. Oświetlenie łazienki wypada
5. Zniszczona wykładzina
To tylko niektóre z zastrzeżeń
Uważam że tego obiektu nie można polecić!

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, 929tomaszp
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: justyna k, Dyrektor Kompleksu Laguna, Hotel LagunaOdpowiedź udzielona 19 lutego 2018

Panie Tomaszu! Pana opinia została już wyrażona również na naszym facebook, bezzasadne wydaje się zatem kolejne pisanie o zaistniałej sytuacji i opinii, jaką Pan wyraża na każdym możliwym profilu naszej firmy. Rozumiemy, że każdy ma prawo do własnych odczuć, jednak Pan są dalekie od rzeczywistości. Umywalka napełnia się po wciśnięciu korka i wówczas woda nie spływa, co widać na zdjęciu, grzejnik ewidentnie ściągniety z jednego haka, domniemam kopnięty i dlatego przekrzywiony na jedną stronę. Dlaczego kopnięty nie znajduję odpowiedzi - wystarczy przeczytać słowa pisane w języku polskim przez Pan ( zrobione rzuty ekranu, w razie możliwych zmian tzw: edytowania przez Pana). Jedyna uwaga, która miała miejsce to najprawdopodobniej wyrwane gniazdko elektryczne ze ściany, za co przepraszamy.
Natomiast zaistniała sytuacja wynika z uwagi, która była bezpośrednio skierowana do Państwa, na zachowanie, które nie będziemy opisywali.
Dużo osób z Państwa grupy nie zgłosiła jakiejkolwiek uwagi, wręcz przeciwnie twierdziły, że wszytko było zgodne z zamówieniem. Zapewne również zdarzają się jakieś uszkodzenia o których dowiadujemy się od naszych gości, staramy się jednak najszybciej niwelować i zapobiegać.
Pozdrawiamy Zespół Laguny,

Zrecenzowano: 1 grudnia 2017

Polecamy, pyszne jedzenie, byliśmy na spotkaniu biznesowym, każdy zamawiał inne danie i każde w 100 % spełniające nasze podniebienia. Obsługa wiedzącą jak zachęcić gości do kolejnego przyjazdu, pokoje małe ale bardzo czyste i pachnące.

Wskazówka dotycząca pokoi: wszystkie były podobne
Termin pobytu: listopad 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, bronkowskipaa123
Zrecenzowano: 15 lipca 2017

W porównaniu z całą okolicą Zalewu Pławniowickiego miejsce raczej wyróżnia się na lekki plus, oto szczegóły:

PLUSY:
- pokój czysty, choć dość nagrzany i ciężko było go przewietrzyć,
- do plaży niedaleko - można odpocząć i się wyluzować, mimo, że bezpośrednie sąsiedztwo hotelu (już poza ogrodzeniem!) nie napawa zbytnim optymizmem
- miła obsługa, choć jeden zgrzyt był - o tym w minusach
- możliwość przyjazdu z pieskiem

MINUSY:
- największy - śniadania dość przeciętne, wszechobecne muchy, jedzenie niby świeże, ale wciąż czegoś brakowało - ewidentnie jedna osoba nie jest w stanie obsługiwać recepcji, gości i jeszcze donosić produktów do śniadania. Lampa na owady trzeszcząca przy niszczeniu kolejnej muchy też mało apetyczna.
- wystrój hotelu nieco... przedawniony. Plus za możliwość przyjazdu ze zwięrzętami.
- przyjechaliśmy ok. 20:00 w niedzielę - niestety restauracja już absolutnie nieczynna, nic nie można zjeść. Po dłuższym spacerze wróciliśmy (była już prawie noc) i chcieliśmy napić się piwa na kanapie, ustawionej na zewnątrz - przed wejściem. Kulturalnie jednak wszedłem zapytać, czy można wypić swoje piwo (wszak byłem pewien, że restauracja dawno już nieczynna) i tu popełniłem błąd. Usłyszałem od pani (nie była to recepcjonistka), że jak ja to sobie wyobrażam, że jakbym do kogoś przyszedł do domu i chciał mu pić piwo, itd. itp. Niestety zjeżam się w takich sytuacjach i po krótkiej wymianie zdań uświadomiłem panią, że jestem gościem hotelowym i grzecznie pytam, czy można się napić swojego piwa. Na szczęście w porę pojawiła się pani recepcjonistka, która już zdecydowanie innym tonem powiedziała, że piwka można się napić, ale należy kupić lane na miejscu. I takie zakupiłem i wraz z narzeczoną wypiłem. Całego spięcia naprawdę można jednak było uniknąć.

Można hotel polecać, ale na pewno nie należy się spodziewać złotych gór. Generalnie okolica Jeziora Pławniowickiego jest mocno, naprawdę mocno zaniedbana, pełna brzydoty, paskudnych domków, przyczep itp. W kontekście tego wszystkiego hotel wypada nieźle i dostaje trochę naciągane 4 gwiazdki.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Mexicano3
Zrecenzowano: 23 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Pokoje nie były sprzątane!, plaża obok obiektu dzika na całym brzegu są krzaki, jest tylko metrowy przesmyk między nimi, a zaraz przy wejściu na nią wita ogromny stos śmieci!! pełno komarów na terenie obiektu. Wybrałem ten "hotel" tylko ze względu na wypożyczalnie rowerów, oczywiście rowerów nie było;) a jak zgłosiłem swoje niezadowolenie kierowniczce obiektu to z rozmowy wynikło że za takie pieniądze nie ma co za wiele oczekiwać, natomiast trzeba powiedzieć ze kierowniczka ma gest bo na drugi dzień do obiadokolacji dostaliśmy do pica za darmo wodę z mięta i kawałek ciasta!. Mimo ze cały hotel był pusty to dostaliśmy pokój z widokiem na sąsiadów zza płotu którzy pili do godziny 4:30 a już o 5 wstawali żeby pic dalej, śniadanie masakryczne, pierwszego dnia napewno było z poprzedniego, a w drugi dzień jedliśmy pozostałości z dnia pierwszego także jadłem tylko płatki z mlekiem, po tym wszystkim z sauny bałem się skorzystać. Jedyne na plus to obsługa!!! Kort tenisowy zaniedbany ale jest. Cały obiekt jest duży i naprawdę ma potencjał wystarczy tylko oczyścić plaże i spryskać krzaki płynem na komary, a co do wnętrza hotelu to bardzo kiczowato, chyba w okresie 5 lat był robiony remont ale wyglada to tak jakby ci sąsiedzi o których wspomniałem go zrobili, a w jadalni nie wiedzieć czemu ktoś wszystkie krzesełka w obrusy pozawijał jak w jakiejś remizie. Co do okolicy to naprawdę polecam śląskie! Świetne drogi i piękne tereny!

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, LoveTravel717228