Nowe Miasto nad Wartą

Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Smażalnia Ryb Nad Wartą
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpa niedaleko ruchliwej drogi, nawet przy niewielkiej konkurencji w okolicy wypada mocno srednio. Raz bylem, bylo tłusto i srednio smacznie.

Dziękujemy, Paweł J

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przypadkowo trafiłem do smażalni ryb Nad Wartą i i byłem zaskoczony rybnym menu ! Zupa rybna jedna z najlepszych jakie jadłem ! Mimo sobotniego wieczoru pełen wybór świeżych ryb , bardzo smacznie przyrządzonych. Przyzwoite ceny i sympatyczna obsługa potrafiąca rzeczowo doradzić.
Polecam !!!

Dziękujemy, jezioran
Zrecenzowano 6 września 2018

dość często odwiedzam ten lokal w drodze z Poznania do domu, zawsze świeże rybki, usmażone na świeżym oleju (przynajmniej tak smakują) nie "opite" olejem tak jak w niektórych smażalniach nad morzem. Bardzo miła obsługa. ogólnie bardzo dobra ryba, szczerze polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, wozniakmarcin
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W niedzielę warto spróbować swojskiego rosołu z perlika. Jest równie dobry jak zupa rybna . Ryba jak na polskie warunki bardzo dobra. Przemiła i sprawna obsługa.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, LoveTravel638587
Zrecenzowano 9 lipca 2018

Lokal z zewnątrz może nie przyciąga, ale wnętrze wygląda już duuuużo lepiej. Jedzenie jest super! Nigdzie w okolicy nie można zjeść równie dobrej rybki. Polecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, RoweLOVE

Smażalnia Ryb Nad Wartą — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowe Miasto nad Wartą, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Smażalnia Ryb Nad Wartą? Podziel się wrażeniami!