“Chrzciny”
Restauracja Tabun — recenzja

Restauracja Tabun
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Otomin)
Kuchnie: Delikatesy, Polska, Zdrowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Romantyczny, Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Ogródek
Zrecenzowano 8 września 2019

Mieliśmy okazję wyprawic tutaj przyjęcie z okazji chrzcin córki.Wielkie ukłony do kuchni za pyszniutka kaczkę w morelach i niesamowicie smacznego łososia w winie ze szpinakiem.... Palce lizać to za mało.... Sympatyczna, sprawna i idealna obsługa gości sprawiła, że z pewnością jeszcze tu nie raz wrócimy. Dziękujemy za goscine,było naprawdę warto.

Dziękujemy, AgnieszkaG3061

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Za każdym razem pyszne jedzenie, przemiła obsługa. Czego chcieć więcej ? :)
Co ważne przyjazne dzieciom.

Dziękujemy, bcab-o2
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie , obsługa, lokal i całokształt na bardzo wysokim poziomie. Razem ze znajomymi wyszliśmy bardzo zadowoleni i na pewno wrócimy.

1  Dziękujemy, tomekz950
Zrecenzowano 26 maja 2019

Tabun to miejsce, do którego przyjeżdżamy z niezmienną radością od niemal 9 lat. Panuje tu doskonała atmosfera - jest bardzo blisko do centrum miasta, ale jednak, gdy wjeżdżamy za bramę restauracji od razu czujemy się jak na urlopie. Piękne, zadbane, zielone miejsce, konie, ogromny plac zabaw dla dzieci i pyszne jedzenie - niczego więcej nam nie potrzeba do wypoczynku :) W ciągu 3 godzin ładujemy baterie na cały tydzień.
Dodatkowo, tydzień temu organizowaliśmy w Tabunie Pierwszą Komunię naszego starszego synka. Mimo że zgłosiliśmy się nieco późno, Pani Celina zarządzająca restauracją zorganizowała wszystko tak, aby niczego nam nie zabrakło - było pięknie i elegancko :) Jedzenie było naprawdę wyjątkowo pyszne i bardzo smakowało gościom (a jednym z gości był szef kuchni), do tego bardzo uprzejma i miła obsługa, pięknie wyserwowany tort. Dzieciaki ani przez chwilkę się nie nudziły - całość wypadła rewelacyjnie!

1  Dziękujemy, AleksandraM557
Zrecenzowano 10 maja 2019

Obchodzilam 50 -te urodziny,w Chacie krytej strzecha ! magiczne miejsce ! kominek , stoly pieknie przystrojone , obsluga przemila i jedzenie przepyszne , swieze , estetycznie podane!
Kazde slowo ,kazde pytanie bylo spelnione z usmiechem na twarzy pan ktore nas obslugiwaly. Nie mam nic do zastrzezenia ! Goscie bardzo zadowoleni i ja tez . Jestesmy zachwyceni tym miejscem . Godne polecenia ! Zadbane , Czysto , Elegancko , mila atmosfera ! Super Pomoc ze strony Pani Celiny Kaminskiej ktora wszystko pomogla mi zaplanowac! Serdecznie dziekuje calej obsludze , kucharzowi za pyszne jedzenie oraz wlascicielom ze potrafili stworzyc tak przemile miejsce

Dziękujemy, 127ewaw

Restauracja Tabun — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kolbudy, Pomorskie
Lublewo Gdańskie, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Tabun? Podziel się wrażeniami!