eDreams
Booking.com
Agoda.com
ZenHotels.com
Zrecenzowano: 8 marca 2020 z urządzeń przenośnych

Personel na najwyższym poziomie, już samą atrakcją jest jedzenie przewyższające 5 gwiazdkowe hotele =)
Spokojna okolica do wypoczynku, budynek zabytkowy - robiący wrażenie.
Palac godny polecenia dla każdego.

Termin pobytu: marzec 2020
Dziękujemy, alansz2020
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Wystrój bardzo ładny, oryginalny. Trzeba przyznać, że wyróżnia się na tle innych, w których byłam indywidualnym podejściem do każdego pokoju. Duży plus za bardzo pomocną i miłą obsługę. Śniadanie było pyszne, bardzo duży wybór do samego końca trwania bufetu śniadaniowego.
To doskonałe miejsce do zorganizowania przyjęcia ślubnego lub innych ważnych uroczystości.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Marta S
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny nasz pobyt tym razem cudowna Majówka w pałacu, Pokój przemyślany i dobrze zaprojektowany, komfortowa łazienka, wygodne łóżka, Komfort i wygoda, fantastyczne miejsce do czytania w oknach z widokiem na piękny park to było dużą wartością dodaną przy bardzo mokrej i deszczowej majówce i dobrze wyposażona choć niewielka biblioteczka. Bardzo urozmaicone śniadania, a dania z karty zachwycają swoją lekkością i czuć w nich wiosnę, otoczenie pałacu zachęca by wychodzić wiec łapaliśmy chwile pomiędzy deszczem :) udało nam się nawet zjeść lunch w ogrodzie, który daje takie poczucie odpoczynku od codzienności, będziemy wracać, już tęskno a dopiero co wyjechaliśmy, czuliśmy się zaopiekowani i zrozumiano nasze potrzeby w każdym calu , dziękujemy

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Anulka1a
Zrecenzowano: 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Ładne i spokojne miejsce.
Obsługa uprzejma i dbająca o klienta. Pokoje ciekawie zaaranżowane, czyste i przyjemne. Wystrój pałacu jest bardzo gustowny, połączenie historii z nowoczesnością. Kuchnia wyśmienita.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, J_Quisi
Zrecenzowano: 28 maja 2018

Po wizycie na stronie internetowej spodziewałem się cudów w pokoju. Niestety, pokój nr 23 nie znalazł się na stronie wcześniej. Był przestronny i jasny, ale wystrój był raczej ascetyczny. Impreza za oknem była dość głośna (ale na to nikt nie miał wpływu). Natomiast sam pobyt, nocleg i łazienka bez zastrzeżeń. Jedyny minus w samym pokoju to brak suszarki.

Wskazówka dotycząca pokoi: Sugeruję poszukać miejsc ze strony.
Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa