Skontaktuj się z miejscem zakwaterowania, aby uzyskać informacje o dostępności.
Dostępne są podobne hotele.
Wyświetl wszystkie
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny nasz pobyt tym razem cudowna Majówka w pałacu, Pokój przemyślany i dobrze zaprojektowany, komfortowa łazienka, wygodne łóżka, Komfort i wygoda, fantastyczne miejsce do czytania w oknach z widokiem na piękny park to było dużą wartością dodaną przy bardzo mokrej i deszczowej majówce i dobrze wyposażona choć niewielka biblioteczka. Bardzo urozmaicone śniadania, a dania z karty zachwycają swoją lekkością i czuć w nich wiosnę, otoczenie pałacu zachęca by wychodzić wiec łapaliśmy chwile pomiędzy deszczem :) udało nam się nawet zjeść lunch w ogrodzie, który daje takie poczucie odpoczynku od codzienności, będziemy wracać, już tęskno a dopiero co wyjechaliśmy, czuliśmy się zaopiekowani i zrozumiano nasze potrzeby w każdym calu , dziękujemy

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Anulka1a
Zrecenzowano: 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Ładne i spokojne miejsce.
Obsługa uprzejma i dbająca o klienta. Pokoje ciekawie zaaranżowane, czyste i przyjemne. Wystrój pałacu jest bardzo gustowny, połączenie historii z nowoczesnością. Kuchnia wyśmienita.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, J_Quisi
Zrecenzowano: 28 maja 2018

Po wizycie na stronie internetowej spodziewałem się cudów w pokoju. Niestety, pokój nr 23 nie znalazł się na stronie wcześniej. Był przestronny i jasny, ale wystrój był raczej ascetyczny. Impreza za oknem była dość głośna (ale na to nikt nie miał wpływu). Natomiast sam pobyt, nocleg i łazienka bez zastrzeżeń. Jedyny minus w samym pokoju to brak suszarki.

Wskazówka dotycząca pokoi: Sugeruję poszukać miejsc ze strony.
Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, pasterzpl
Zrecenzowano: 24 lutego 2018

Pokoje nietypowe, każdy w innym klimacie, wnętrza zaskakują. Jedzenie pyszne. Obługa pomocna i przemyła. To miejsce z duszą. Piękny ogród. Wracam tam z przyjemnością. Polecam na jedną noc ale też na imprezę rodzinną. Idealne iejsce na kameralne, klimatyczne wesele.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Gabi J
Zrecenzowano: 11 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Znów wróciliśmy do naszego ulubionego miejsca, tym razem w większej firmowej ekipie, szkolenie dla naszego zespołu zostało zorganizowane MEGA PROFESJONALNIE, Od pierwszego wejścia udzielał się wszystkim dobry nastrój, profesjonalne przywitanie, szybki i miły check in, cudowne pokoje, każdy inny, na bardzo wysokim poziomie, przemyślany jest tam każdy detal, potem przesmaczny obiad a dalej cześć szkoleniowa, również przygotowana z wielka dbałością o szczegóły i komfort uczestników, obsługa dbająca i wyprzedzająca potrzeby gości, na deser fantastyczna wizyta w lokalnym browarze i klimatyczna impreza integracyjna w piwnicy pałacu, wrócimy na pewno, polecam jeśli chcecie poczuć się wyjątkowo, nasz szef skwitował to jednym zdaniem, „jeszcze nigdy nikt nie dbał o nas tak dobrze za tak przyzwoite pieniądze”

Termin pobytu: styczeń 2018
Typ podróży: Podróż służbowa