eDreams
Booking.com
Agoda.com
ZenHotels.com
Zrecenzowano: 28 maja 2018

Po wizycie na stronie internetowej spodziewałem się cudów w pokoju. Niestety, pokój nr 23 nie znalazł się na stronie wcześniej. Był przestronny i jasny, ale wystrój był raczej ascetyczny. Impreza za oknem była dość głośna (ale na to nikt nie miał wpływu). Natomiast sam pobyt, nocleg i łazienka bez zastrzeżeń. Jedyny minus w samym pokoju to brak suszarki.

Wskazówka dotycząca pokoi: Sugeruję poszukać miejsc ze strony.
Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, pasterzpl
Zrecenzowano: 24 lutego 2018

Pokoje nietypowe, każdy w innym klimacie, wnętrza zaskakują. Jedzenie pyszne. Obługa pomocna i przemyła. To miejsce z duszą. Piękny ogród. Wracam tam z przyjemnością. Polecam na jedną noc ale też na imprezę rodzinną. Idealne iejsce na kameralne, klimatyczne wesele.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Gabi J
Zrecenzowano: 11 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Znów wróciliśmy do naszego ulubionego miejsca, tym razem w większej firmowej ekipie, szkolenie dla naszego zespołu zostało zorganizowane MEGA PROFESJONALNIE, Od pierwszego wejścia udzielał się wszystkim dobry nastrój, profesjonalne przywitanie, szybki i miły check in, cudowne pokoje, każdy inny, na bardzo wysokim poziomie, przemyślany jest tam każdy detal, potem przesmaczny obiad a dalej cześć szkoleniowa, również przygotowana z wielka dbałością o szczegóły i komfort uczestników, obsługa dbająca i wyprzedzająca potrzeby gości, na deser fantastyczna wizyta w lokalnym browarze i klimatyczna impreza integracyjna w piwnicy pałacu, wrócimy na pewno, polecam jeśli chcecie poczuć się wyjątkowo, nasz szef skwitował to jednym zdaniem, „jeszcze nigdy nikt nie dbał o nas tak dobrze za tak przyzwoite pieniądze”

Termin pobytu: styczeń 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Anulka1a
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Po przyjeździe pod pałac wrażenie średnie ze względu na to że budynek owszem zadbany ale nie otynkowany kolorowo przez co sprawia wrażenie starego co zdecydowanie jest błędnym wrażeniem. Obsługa idealne bardzo sympatyczny i pomocna. Pokój o nazwie bitą smietana rewelacyjny bardzo czysty. Łazienka czysta w każdym calu. Super działająca klimatyzacja. Pokój klimatyczny. Śniadanie nie bardzo bogate ale dobre i poprawne. Restauracja serwuje kilka potraw wg pomysłu szefa. Potrawy dobre ale nie rzuciły na kolana. Sam pałac godny polecenia. Zdecydowana REKOMENDACJA

Termin pobytu: sierpień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, 849mateuszl
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Nie wszystkie pokoje są tak pięknie zaaranżowane jak te pokazane na zdjęciach (chyba że nr 22 ma taki styl ascetyczny), ale jest czysto, a obsługa przemiła. Dobre śniadanie - przede wszystkim jest wybór.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Elżbieta Ł