Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Booking.com
68 USD
View deal
eDreams68 USD
Agoda.com69 USD
Tripadvisor68 USD
ZenHotels.com
Zrecenzowano: 11 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Znów wróciliśmy do naszego ulubionego miejsca, tym razem w większej firmowej ekipie, szkolenie dla naszego zespołu zostało zorganizowane MEGA PROFESJONALNIE, Od pierwszego wejścia udzielał się wszystkim dobry nastrój, profesjonalne przywitanie, szybki i miły check in, cudowne pokoje, każdy inny, na bardzo wysokim poziomie, przemyślany jest tam każdy detal, potem przesmaczny obiad a dalej cześć szkoleniowa, również przygotowana z wielka dbałością o szczegóły i komfort uczestników, obsługa dbająca i wyprzedzająca potrzeby gości, na deser fantastyczna wizyta w lokalnym browarze i klimatyczna impreza integracyjna w piwnicy pałacu, wrócimy na pewno, polecam jeśli chcecie poczuć się wyjątkowo, nasz szef skwitował to jednym zdaniem, „jeszcze nigdy nikt nie dbał o nas tak dobrze za tak przyzwoite pieniądze”

Termin pobytu: styczeń 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Anulka1a
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Po przyjeździe pod pałac wrażenie średnie ze względu na to że budynek owszem zadbany ale nie otynkowany kolorowo przez co sprawia wrażenie starego co zdecydowanie jest błędnym wrażeniem. Obsługa idealne bardzo sympatyczny i pomocna. Pokój o nazwie bitą smietana rewelacyjny bardzo czysty. Łazienka czysta w każdym calu. Super działająca klimatyzacja. Pokój klimatyczny. Śniadanie nie bardzo bogate ale dobre i poprawne. Restauracja serwuje kilka potraw wg pomysłu szefa. Potrawy dobre ale nie rzuciły na kolana. Sam pałac godny polecenia. Zdecydowana REKOMENDACJA

Termin pobytu: sierpień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, 849mateuszl
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Nie wszystkie pokoje są tak pięknie zaaranżowane jak te pokazane na zdjęciach (chyba że nr 22 ma taki styl ascetyczny), ale jest czysto, a obsługa przemiła. Dobre śniadanie - przede wszystkim jest wybór.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Elżbieta Ł
Zrecenzowano: 25 lipca 2017

Wygodnie, nietuzinkowo i z klimatem. Bardzo nam się podobało i wszystkim szczerze polecam nocleg w Pakosławiu. Duży plus za dania z karty, bardzo łanie podane, smaczne i obfite posiłki, pycha powidła. Na pewno wrócimy :)

Niestety nie byliśmy zadowoleni z serwisu przy śniadaniu. Wszystko co powinno być ciepłe było zupełnie zimne. Podobno jakaś awaria podgrzewacza , no ok zdarza się. Zaproponowano nam przyrządzenie ciepłego posiłku więc niby wszystko ok. Ale za chwilę, niestety musieliśmy zwrócić Panu uwagę, że brakuje herbaty, zaraz potem musieliśmy upomnieć się o wodę w czajniku a na koniec o sok bo karafki były puste... Muszę przyznać, że pierwszy raz byliśmy w takiej sytuacji i nie była ona komfortowa. Obsługa przy śniadaniu powinna sama widzieć takie rzeczy bo przecież po to tam jest, zwłaszcza, że bufet jest tuż przy barze. Poza tym śniadanie było naprawdę bardzo smaczne, urozmaicone i ładnie podane. Mega plus za własnej roboty pyszne powidła.

Termin pobytu: lipiec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Nenka0
Zrecenzowano: 21 czerwca 2017

lubię wracać do tego miejsca. doskonała kuchnia - smaczne potrawy dla wegetarian. piękny zielony ogród w którym można odpocząć i się zrelaksować. pokoje wyglądają niesamowicie - każdy inny i każdy na swój sposób piękny i urzekający.

Termin pobytu: maj 2017
1  Dziękujemy, alicjad325