eDreams
Booking.com
Agoda.com
ZenHotels.com
Zrecenzowano: 25 lipca 2017

Wygodnie, nietuzinkowo i z klimatem. Bardzo nam się podobało i wszystkim szczerze polecam nocleg w Pakosławiu. Duży plus za dania z karty, bardzo łanie podane, smaczne i obfite posiłki, pycha powidła. Na pewno wrócimy :)

Niestety nie byliśmy zadowoleni z serwisu przy śniadaniu. Wszystko co powinno być ciepłe było zupełnie zimne. Podobno jakaś awaria podgrzewacza , no ok zdarza się. Zaproponowano nam przyrządzenie ciepłego posiłku więc niby wszystko ok. Ale za chwilę, niestety musieliśmy zwrócić Panu uwagę, że brakuje herbaty, zaraz potem musieliśmy upomnieć się o wodę w czajniku a na koniec o sok bo karafki były puste... Muszę przyznać, że pierwszy raz byliśmy w takiej sytuacji i nie była ona komfortowa. Obsługa przy śniadaniu powinna sama widzieć takie rzeczy bo przecież po to tam jest, zwłaszcza, że bufet jest tuż przy barze. Poza tym śniadanie było naprawdę bardzo smaczne, urozmaicone i ładnie podane. Mega plus za własnej roboty pyszne powidła.

Termin pobytu: lipiec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Nenka0
Zrecenzowano: 21 czerwca 2017

lubię wracać do tego miejsca. doskonała kuchnia - smaczne potrawy dla wegetarian. piękny zielony ogród w którym można odpocząć i się zrelaksować. pokoje wyglądają niesamowicie - każdy inny i każdy na swój sposób piękny i urzekający.

Termin pobytu: maj 2017
1  Dziękujemy, alicjad325
Zrecenzowano: 16 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Przeżyliśmy tutaj piękny i smaczny weekend , cudowne pokoje w zaskakującej pozytywnie aranżacji , każdy inny pokój zaprojektowany ze smakiem i wyczuciem,
Kuchnia naprawdę przepyszna, smaczniutkie i inaczej podane śniadanka , personel profesjonalny i pomocny , będziemy wracać

Termin pobytu: maj 2017
1  Dziękujemy, Anulka1a
Zrecenzowano: 17 kwietnia 2017

fajne miejsce, byłem przejazdem w celach służbowych, spodobało mi się, pewnie wrócę tam :) ma klimat starego dworu, ładne wnętrza, ciekawie urządzony pokój, czysto, ładnie wykończone, chyba nie znalazłem tam minusów, no może poza dzwonnicą kościelną obok ;)

Wskazówka dotycząca pokoi: każdy pokój jest urządzony w innym stylu
Termin pobytu: kwiecień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, a-r-e-k-1979
Zrecenzowano: 1 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Urocze miejsce które zmienia sie ciagle pozytywnie, jedzenie zaskakuje połączeniami lokalnych smaków i kunsztu kucharzy, czuje sie jak w domu, profesjonalny zespół , piękne nowoczesne pokoje, niskie ceny jak na taki standard ,

Termin pobytu: wrzesień 2016
Typ podróży: Podróż służbowa