Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Booking.com
69 USD
View deal
eDreams69 USD
Agoda.com69 USD
Tripadvisor69 USD
ZenHotels.com
Zrecenzowano: 21 czerwca 2017

lubię wracać do tego miejsca. doskonała kuchnia - smaczne potrawy dla wegetarian. piękny zielony ogród w którym można odpocząć i się zrelaksować. pokoje wyglądają niesamowicie - każdy inny i każdy na swój sposób piękny i urzekający.

Termin pobytu: maj 2017
1  Dziękujemy, alicjad325
Zrecenzowano: 16 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Przeżyliśmy tutaj piękny i smaczny weekend , cudowne pokoje w zaskakującej pozytywnie aranżacji , każdy inny pokój zaprojektowany ze smakiem i wyczuciem,
Kuchnia naprawdę przepyszna, smaczniutkie i inaczej podane śniadanka , personel profesjonalny i pomocny , będziemy wracać

Termin pobytu: maj 2017
1  Dziękujemy, Anulka1a
Zrecenzowano: 17 kwietnia 2017

fajne miejsce, byłem przejazdem w celach służbowych, spodobało mi się, pewnie wrócę tam :) ma klimat starego dworu, ładne wnętrza, ciekawie urządzony pokój, czysto, ładnie wykończone, chyba nie znalazłem tam minusów, no może poza dzwonnicą kościelną obok ;)

Wskazówka dotycząca pokoi: każdy pokój jest urządzony w innym stylu
Termin pobytu: kwiecień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, a-r-e-k-1979
Zrecenzowano: 1 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Urocze miejsce które zmienia sie ciagle pozytywnie, jedzenie zaskakuje połączeniami lokalnych smaków i kunsztu kucharzy, czuje sie jak w domu, profesjonalny zespół , piękne nowoczesne pokoje, niskie ceny jak na taki standard ,

Termin pobytu: wrzesień 2016
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Anulka1a
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Byłam w tym pałacu jakiś czas temu, było miło i smacznie, ponowna wizyta upewniła mnie ze warto wracać do sprawdzonych miejsc, ślicznie odnowione pokoje, z fantastycznym gustem estetycznym - brawo, wygodne i komfortowe pokoje i łazienki- widać ogrom pracy włożony , śliczny ogródek w którym serwują wyśmienite i proste jedzenie, profesjonalna i dyskretna obsługa, ogród idealny do pracy i odpoczynku - chce sie wracać

Termin pobytu: lipiec 2016
Typ podróży: Podróż służbowa