Najniższe ceny za pobyt
View deal
Agoda.com69 USD
ZenHotels.com
Zrecenzowano: 1 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Urocze miejsce które zmienia sie ciagle pozytywnie, jedzenie zaskakuje połączeniami lokalnych smaków i kunsztu kucharzy, czuje sie jak w domu, profesjonalny zespół , piękne nowoczesne pokoje, niskie ceny jak na taki standard ,

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, Anulka1a
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Byłam w tym pałacu jakiś czas temu, było miło i smacznie, ponowna wizyta upewniła mnie ze warto wracać do sprawdzonych miejsc, ślicznie odnowione pokoje, z fantastycznym gustem estetycznym - brawo, wygodne i komfortowe pokoje i łazienki- widać ogrom pracy włożony , śliczny ogródek w którym serwują wyśmienite i proste jedzenie, profesjonalna i dyskretna obsługa, ogród idealny do pracy i odpoczynku - chce sie wracać

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, Anulka1a
Zrecenzowano: 1 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo mila atmosfera. Jedzenie wyśmienite! Obsługa baru/przyjęcia/restauracji na bardzo wysokim poziomie - profesjonalna i przesympatyczna. Kelnerzy nie mogliby być chyba bardziej pomocni. Pokoje wymagają troszkę nakładu, ale o czystości mogę zapewnić - pracują od lat w hotelarstwie wiem jak powinien wyglądać pokój... sprawdziłam w miejscach, gdzie normalnie ludzie nie zaglądają tzn na framugach, głęboko pod dekoderem, pod łóżkiem, miedzy ramami okiennymi... i co? Zero kurzu! W domu tak nie mam wysprzatane dokładnie.
Polecam każdemu, kto na ochotę odpocząć w pięknej okolicy, milej atmosferze i spróbować rewelacyjnej kuchni. Bardzo chętnie wybiorę się tam ponownie.

3  Dziękujemy, JulkaK1
Zrecenzowano: 27 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel ze świetną obsługą i niesamowicie pyszną kuchnią. Przyjeżdżam do Pakosławia od trzech lat i nie wyobrażam sobie zmiany miejsca noclegu. Duży plus za lokalizację w parku, która umożliwia odpoczynek po ciężkim dniu pracy.

1  Dziękujemy, Rafał B
Zrecenzowano: 26 kwietnia 2016

Komfortowy i kameralny.
Bliskość natury, otoczenie parku, malownicza wieś, poranny śpiew ptaków za oknem :) Bardzo komfortowy hotel, pokoje tematyczne zaskakują swoją "nieoczywistością".
Restauracja zaskakuje! Kuchnia polska, europejska oraz wegańska! :)
Polecam!

• Typ podróży: Podróż służbowa