“Polecam na posiłek w teasie”
Zornica — recenzja

Zornica
Nr 2 wśród 4 Restauracje (Poczesna)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam miejsce na posiłek w trakcie trasy. Dore jedzenie w atrakcyjnej cenie.Ładny wystrój. Miła obsługa.

Dziękujemy, 766sylwiam

Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam :) bardzo fajny hotel, czysty, zadbany, pokoje przestronne i ładnie urządzone, jedzenie świeże, okolica bardzo cicha i spokojna :)

Dziękujemy, AniaK1951
Zrecenzowano 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Byl to nasz pierwszy i ostatni posilek w tej restauracji schabowy ociekajacy tłuszczem, frytki ociekające tłuszczem, ziemniaczki opiejane!!! Ociekające tłuszczem, ponadto nastepnego dnia ja ze swoim strusim żołądkiem miałem sensacje. Dramat to jedyne określenie tego przybytku

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 19bogdanr
Zrecenzowano 4 marca 2018 z urządzeń przenośnych

W niedziele mozna tu zamowic zestawy. To z reguly bezpieczny wybor. I tak tez bylo w naszym przypadku: rosol plus schabowy dal sie zjesc choc szalu smaku nie bylo.
Pan Kelner usmiechniety, co zawsze dziala u mnie na plus.
Ladny podjazd i prawdziwa goralska architektura.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, 694krzysztofo
Zrecenzowano 5 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Wraz z narzeczonym wybraliśmy się do Zornicy na niedzielny obiad. Wybraliśmy placki ziemniaczane z gulaszem. Placki były gumowate a na talerzu w sosie sztuk mięsa 4 (średnicy 1 cm). Sos o nieokreślony smaku. Najgorsze tego typu placki w naszej restauracyjnej karierze. Na dodatek w restauracji było zimno. Nie polecam, nigdy więcej tam nie wrócimy

Termin wizyty: listopad 2017
2  Dziękujemy, MarT1132

Zornica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zawada, Województwo śląskie
Częstochowa, Województwo śląskie

Koziegłowy, Województwo śląskie
Poczesna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Zornica? Podziel się wrażeniami!