“Wakacyjny obiad”

Swojski Gościniec - Restauracja
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Prażmowo)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne i świeże jedzenie. Idealnie dla dzieci, duże podwórko z placem zabaw. Bardzo kulturalna i miła obsługa. Bezkonkurencyjne w okolicy Giżycka.

Dziękujemy, tomaszk53

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gościniec zdecydowanie trzeba odwiedzić, będąc w okolicy. Niepozorny zjazd z drogi ukrywa prawdziwy skarb kulinarny :)

Po pierwsze sielankowa okolica - robi wrażenie prawdziwego zacisznego gościńca, a nie restauracji pełnej zgiełku i chaosu. Obsługa miła i uprzejma, sprawnie radzi sobie z przyjmowaniem i wydawaniem dań. Dzieci mają gdzie „latać” w oczekiwaniu na jedzenie, ponieważ teren jest ogromny i dobrze zagospodarowany (z placem zabaw, trampoliną etc)

Jedzenie super - domowe pyszne, takie nieoszukane :)

Jedliśmy miętusa, naleśniki z dżemem i z serem, filet z kurczaka i babę ziemniaczaną - wszystko TOP smaczne :)

Szczerze polecam

Dziękujemy, michalg164
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy z urlopu na mazurach. Spędziliśmy 7 dni w Gościńcu i z czystym sumieniem możemy polecić to miejsce. Wspaniali właściciele Pani Ania i jej super górujący mąż stworzyli klimat że czuliśmy się jak w domu. Pyszne śniadania, a obiady najlepsze w okolicy. Byliśmy w szoku ile osób się tam dziennie przewijało na obiadach. Warto było cierpliwie poczekać ponieważ dania przepyszne. Okolica spokojna i wspaniała jak ktoś ma dzieci. Blisko plaża prywatną z wydzielonym miejsce do kąpieli. Polecamy serdecznie

1  Dziękujemy, gsowa20
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce, przyjazne dla rodzKin z dziećmi (zabawki wewnątrz, dwie salki, gry,plac zabaw na zewnątrz z dała od drogi).
Kuchnia świetna.Chyba najlepsza w czasie tegorocznych wakacji.
Dobre zupy.
Zupełnie obłędne racuchy.
Świetny schabowy, wątróbka, babka ziemniaczana, sos kurkowo-pieczarkowy, b.dobre naleśniki.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to słabo doprawiona surówka z białej kapusty.
Obsługa sprawna i przemiła.
Polecam z całego serca.

Dziękujemy, lanckoronska
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najcudowniejsze miejsce na ziemi, wspaniałe otoczenie, cudowny klimat, przepyszne jedzenie i fantastyczni właściciele. Spędziliśmy z żoną w tym miejscu najlepszy urlop w naszym życiu. Polecam każdemu kto chce w ciszy i spokoju spędzić niezapomniane chwile w cudownym zakątku Mazur.

Dziękujemy, jaros_aww936

Swojski Gościniec - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie
Ryn, Warmińsko-Mazurskie

Święta Lipka, Warmińsko-Mazurskie
Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie
Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Swojski Gościniec - Restauracja? Podziel się wrażeniami!