“Przeciętnie”
Restauracja Roda — recenzja

Restauracja Roda
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Przodkowo)
Opis: Restauracja Roda to doskonałe miejsce dla osób, które cenią świetną kuchnię i lubią przebywać w bezpośrednim sąsiedztwie przyrody. Wystarczy 15 minut, aby dojechać do nas z Trójmiasta, gminy Żukowo czy gminy Kartuzy i poczuć tę fantastyczną aurę relaksu, jaką dla Was stworzyliśmy.
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja położona w ładnej okolicy z dala od głównej drogi (co może być zaletą jak i wadą). Duży parking przed lokalem. Wnętrze przestronne, czyste i schludne. Brak stolików dla dwojga w dolnej części. Obsługa miła chociaż lekko ospała. Dania to głównie kuchnia polska. Zamówiłem rosół i roladę drobiową. Zupa dobra choć wyraźnie czuć duże ilości "magi"... Rolada smaczna, surówka też. Ziemniaki nie były świeże (może gotowane rano, może "wczorajsze") i to duży minus. Toaleta czysta i to na plus (nie wiem jak jest gdy jest więcej ludzi - byłem jedynym klientem). Nie działała drukarka do rachunków ;)

Dziękujemy, Marcin J

Zrecenzowano 29 lipca 2018

Przez ostatni rok wielokrotnie odwiedzialiśmy Rodę, zachęceni piorunującym wrażeniem, jakie wywarła na nas pierwsza wizyta w tej restauracj: zaskakująco wykwintna, stylowo podana kuchnia wraz z rzadką w naszym kraju możliwością pieszczenia swego wzroku widokiem otwartego krajobrazu - miła niepodzianka w środku dość niezachęcającej, postpegeerowskiej rzeczywistości kaszubskiej wsi.
To pozytywne pierwotnie wrażenie uległo niestety stopniowemu zatarciu, gdyż z każdą kolejną wizytą w Rodzie rosło w nas poczucie rozczarowania, a wczorajszy posiłek byl wręcz słaby....
Cóż z tego, że obsługa jest miła i sprawna, a widok nadal zapiera dech, gdy zniknął wasz główny atut, jakim było smaczne i elegancko podane jedzenie?
Co się z wami stało, drodzy kulinarni przyjaciele?
Co jest przyczyną tego upadku?
Poprawcie się - chętnie chcielibyśmy móc chwalić się faktem, że mamy prawdziwie stylową światynię dobrego smaku i gustu w naszym sąsiedztwie!
Andrzej Laskowski
Miszewo

Dziękujemy, amlaskowski
Zrecenzowano 23 lipca 2018

Jedzenie wykwitnie podane ale bardzo drogie, smaczne . Obsługa ok.Ładny widok na pole golfowe. Mogę polecić

Dziękujemy, 641beatab
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017

Ciekawe wnetrze,przestronne, ladne patio.Danie bardzo smaczne,urozmaicone ceny potraw o.k Obsluga bardzo mila. Manager restauracji - profesjonalny,kulturaly chetnie doradza-kasa to nie wsystko.Goraco polecam!!!!!!!!!!!!!!
Wyjatkowe miejsce!!

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, cubic5678
Zrecenzowano 29 czerwca 2017

Parę razy przejeżdżaliśmy obok zastanawiając się czy restauracja na polu golfowym to nie miejsce dla ludzi z mocno wypchanym portfelem? I mile się rozczarowaliśmy, bo obiad dla 2+2+ napiwek zamknął się w 150PLN. Wystrój - pojęcie względne - może się podobać lub nie, ale mają coś na co inni restauratorzy w tej mało przyjaznej okolicy nie pomyśleli - taras otoczony szybami. Super!!!! Słonko przygrzewa, cisza, spokój, ptaszki ćwierkają, dania nie stygną natychmiast po podaniu, kotleta nie wywiewa z talerza, na parkingu wiatr chce głowę urwać, a z drugiej strony budynku inny świat. Jedzonko też super. Pierś z kurczaka nadziewana szynką długo dojrzewającą i serem, z puree bardzo smaczna, Dorszyk w sosie też bardzo ciekawy, ale to co nas "powaliło" to schabowy z kością. Najlepszy jaki jedliśmy od paru lat. Idealnie wysmażony, nie przesuszony, panierka nie ociekała tłuszczem. Z czystym sumieniem polecam. Lemoniada też godna polecenia. Ale, ale.... zawsze można się czegoś czepić. Niestety mój kurczaczek z puree chłodnawy. Gdyby nie straszny głód, na pewno bym go cofnął. Obsługa, chociaż miła, to mało bystra, ciężko uzyskać odpowiedź na zadane pytanie, no i w takim miejscu angielski to obowiązek. Panowie z Norwegii próbowali uzyskać hasło do wi-fi, a kelnerka totalnie "no comprendo". Trochę wstyd. Ale jak to mówił klasyk więcej "plusów dodatnich niż ujemnych", więc z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Piotr F

Restauracja Roda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Roda? Podziel się wrażeniami!