Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Pobyt weekendowy z 2-latkiem. Jest jak spedzac czas z dzieckiem, place zabaw, basen, samochody dla dzieci, animacje. Bardzo dobre jedzenie. Wysoka kultura obsługi i duza orientacja na klienta. Miły czas i przyjemny wypoczynek. Dziecko nie chciało wyjeżdżać i było tam szczęśliwe :)

Dziękujemy, Iwona V
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DoslonceSPA, Manager, Mercure Raclawice Doslonce Conference & SpaOdpowiedź udzielona 24 lipca 2019

Szanowna Pani Iwono,

bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię z podsumowaniem pobytu.
Bardzo cieszy nas fakt, że na każdej płaszczyźnie sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom. Najlepszym potwierdzeniem jakości usług, atmosfery i zadowolenia jest szczęście dziecka. Dziękujemy za mogliśmy choć w części się do tego przyczynić.

Dziękujemy, serdecznie zapraszamy!

Zespół Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA

Zrecenzowano: 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, by odpocząć. Rewelacyjne śniadania, bardzo urozmaicone, włącznie z nalesnikami i racuchami na ciepło, oczywiscie, obok jajecznicy, boczku i parowek. Pokoje czysciutkie, przestronne. Ręczniki do strefy spa w szafie-minusik=były wilgotne. Basen, jacuzzi, masaż fantastyczne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.

1  Dziękujemy, AnicaWoj
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DoslonceSPA, Manager, Mercure Raclawice Doslonce Conference & SpaOdpowiedź udzielona 11 lipca 2019

Szanowna Pani,

bardzo dziękujemy za wyrażenie opinii na temat pobytu w Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA.
Bardzo cieszy nas fakt, że na wszystkich płaszczyznach sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom.
Bardzo dziękujemy za docenienie walorów lokalizacji oraz otoczenia hotelu,

Zespół Hotelu Mercure Racławice Conference & SPA

Zrecenzowano: 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne okolice , przepyszne jedzenie , basen , jacuzzi , szeroka oferta rekreacyjna i spa , obsługa na wysokim poziomie . Dla pupila również spanie i miseczka - myślisz czy warto przyjechać ? TAK!!!
Bardzo dziękujemy !!!

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Milena M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DoslonceSPA, General Manager, Mercure Raclawice Doslonce Conference & SpaOdpowiedź udzielona 20 maja 2019

Szanowna Pani Mileno,

Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat pobytu w naszym Hotelu.
Cieszy nas fakt, że na każdej płaszczyźnie sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom, zarówno jeśli chodzi o standard pokoju, smaczną kuchnię, basen, jacuzzi, strefę SPA oraz zaangażowanie personelu.
Satysfakcja naszych Gości jest dla nas najważniejsza i motywuje do jeszcze większego wysiłku w podnoszeniu standardy świadczonych usług.

Zapraszamy ponownie do nas po więcej pozytywnych wrażeń.

Zrecenzowano: 1 maja 2019

W hotelu Mercure Racławice Dosłońce wykupiłysmy z Kolezanką pobyt od soboty do wtorku. Niestety nie jesteśmy osobami zmotoryzowanymi więc został nam dojazd busem z Krakowa i tu zaczeły się schody.Jeden bus który dojeżdza do Racląwic nie odjeżdża z dworca PKS tylko z pod Politechniki.Ale pojechałysmy busem do Miechowa a dalej taxi za 50zł,jak na dwie osoby to znośnie.
Pokoj czysty i bardzo jasny,,w Hotelu coś się odbywało bo było dużo młodych ludzi,ale spoko
.Na powitanie lampka wina i wieczorem bardzo piękny koncert z piosenkami pana Zbigniewa Wodeckiego.Spędziłyśmy bardzo sympatycznie wieczor.Zapomniałam nadmienic ,że przed obiadokolacją poszlyśmy na basen-,ciepła woda,,basen z masażami,jacuzzi i sauny zasługują na wspomnienie.
Sniadanie dobre,jedzenie różnorodne,sery,wędliny,jogurty ,jarzynki,na gorąco jajecznica ,parówki ,boczuś - jak dla mnie to trochę za chłodne.Pieczywo wspaniałe,bułeczki,chlebuś i coś do kawy.po śniadaniu wybrałyśmy sie do oddalonego o trochę kościółka.gdzie spodziewałyśmy się święcenia palm,trafiłyśmy na księdza który zamiatał kościól i na nasze zdziwienie odpowiedział nam "panie przyjechały na takie zadupie" oj śmiechu było sporo,była oczywiście procesja dookoła kościólka i święcenie palm.
Niedziela upłynęla nam spokojnie ,basen sauny ,jacuzzi a potem obiadokolacja.Na wieczór ilość osób przebywających w Hotelu spada bardzo,jedzenie bylo bardzo dobre smakowo ale już nie było takiego wyboru.Widac ze Hotel zarabia najwięcej od piatku do niedzieli.Bliskość Krakowa sprawia ,że ludzie uciekaja z miasta na łono natury,a tu sa łąki,lasy pola.Hotel ma bardzo dobre warunki dla malych dzieci,,nawet jakiś seans kinowy był dla dzieci.W poniedzialek naliczyłyśmy na obiadokolacji 28 osób w tym najmniej 5 lub 6- ro i małych dzieci.
W poniedziałek był pokaz masażu balijskiego ,oczywiście Koleżanka i ja zglosiłyśmy się na ochotnika ,było bardzo sympatycznie.W ten dzien pojechałyśmy na rowerach do sąsiedniej wsi zobaczyć miejsce związane z bitwą pod Raclawicami,piękny park (oczywiście na rowerach).,bylyśmy też na wieży widokowej.
W pokoju przebywalyśmy bardzo mało,widać że Hotel potrzebuje odświeżenia,,nowych bialych ręczników ,Które byłyby złożone w kostkę a nie powieszone na kaloryferze i czlowiek ma wrażenie ,pokój był nie sprzatany.
Obsluga bardzo miła i pomocna. Odpoczęłyśmy z Koleżanką bardzo Ale jak dla mnie Hotel jak na 4 *to trochę dużo,pozdrawiam Teresa

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszędzie bylo cicho, bo było malo gośc,jak na tak duży Hotel
Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Teresa P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DoslonceSPA, Manager, Mercure Raclawice Doslonce Conference & SpaOdpowiedź udzielona 6 maja 2019

Szanowna Pani Tereso,

bardzo dziękujemy za poświęcony czas i podzielenie się z nami bardzo wyczerpująca opinią na temat pobytu w Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA.
Bardzo cieszy nas fakt, że wszystkie usługi hotelu zostały tak wysoko ocenione, zarówno atrakcyjność menu,
strefa wellnes & spa oraz rekreacja, z której Goście mogą korzystać poza Hotelem.
Położenie Hotelu oraz otoczenie w dużej przyczyniają się do wyciszenia, odpoczynku i relaksu, co oczywiście dla osób podróżujących komunikacją miejską stanowić może mały problem
Oczywiście krajobraz i malownicze widoki rekompensują wszystko.
Dzięki tej lokalizacji Hotel jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi, który oprócz atrakcji w obiekcie ma do zaproponowania wiele ciekawych wycieczek po okolicy.
Oczywiście nad niedoskonałościami popracujemy, bo do cenne uwagi, dzięki temu jeszcze bardziej zmotywowani jesteśmy do podnoszenia jakości usług.

Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019

Hotel położony w intrygującym miejscu i mogłoby się wydawać, że jest ono ostatnim w którym można tak zainwestować i wybudować spory obiekt. Dopiero na miejscu widać atuty położenia. Przede wszystkim cisza, otwarte przestrzenie, ale nie nudne, bo wzbogacone pięknie pofałdowanym krajobrazem z szachownicami pól i kępami lasków. Atutem jest też pobliska okolica, historyczna – pole bitwy racławickiej, biologiczna – rezerwat roślinności ciepłolubnej z naprawdę rzadką roślinnością. W samym hotelu basen, wypożyczalnia rowerów, korty i inne atrakcje. Największe pochwały jednak należą się szefowi kuchni, smak i wygląd potraw – ze wskazaniem na zupy – nie odbiega od najświetniejszych restauracji. Ogólnie, może te cztery gwiazdki to przesada – uwaga dla właściciela – wszędzie czeka się na obsługę ponieważ te same osoby wykonują różne obowiązki w różnych miejscach, natomiast do samych pracowników nie można mieć zastrzeżeń, małopolska uprzejmość góruje. Polecam obiekt dla kochających ciszę i rodzin z dziećmi, co tylko pozornie się w tym dużym obiekcie wyklucza.

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa