“Smacznie lecz chaotycznie”
Bar Nadmorski — recenzja

Bar Nadmorski
Nr 4 wśród 5 Restauracje (Rewa)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje odwiedziliśmy w jeden z wakacyjnych weekendów. Restauracja od strony zatoki ma bardzo ładny taras z pięknym widokiem, którego jednak nie mieliśmy okazji podziwiać z uwagi na ilość gości. Dania rybne były smaczne, frytki przeciętne. Dobrym rozwiązaniem są wielkości porcji ryb które można wybrać składając zamówienie (choć w moim przypadku dostałam średnia zamiast małej porcji przypuszczalnie ze względu na panujący tam chaos wzmożony organizowanym w tym samym czasie weselem w sali na pietrze).

Dziękujemy, natalia63

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie jemy w 3 osoby.
Ryba wcześniej usmażona, wyschnięty filet z sandacza na wiór. Frytki u mnie skala, znajomi świeże. Zupa smaczna.
Ogólnie jazgot..., wrzask i hałas.
Pomyliłem miejsce, bo nie gustuję w takich. Jednak byc nad morzem i nie zjeść ryby...???
Dla mnie pierwsza i ostatni wizyta.

Dziękujemy, Turysci555
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Byłem już w Barze Nadmorskim wiosną kiedy na Pomorzu nie ma tylu turystów i było ok....latem widać tracą fason, przecież turysta nie wróci i nie trzeba się starać. Pstrąg grillowany - porcja duża , ale miałbyć z masłem czosnkowym a nic takiego nie czuliśmy. Soli w Rybie zero, do tego pozwalają na tarasie palić gościom co jest mega słabe. Chcesz zjeść w spokoju a tu dym papierosowy leci ci do talerza...poczekam, aż przejdzie ten turystyczny szał. narazie NIE :(

1  Dziękujemy, marcin_karczek
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Głównym atutem, który powoduje to, że tu wracamy to piękny widok i bliskość plaży. Zamówione jedzenie było dobre, natomiast bez większych szaleństw.

Dziękujemy, annadura
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super restauracja na samej plaży. Piękny widok z tarasu na morze. Jedzenie pyszne. Wzięliśmy trzy rodzaje ryb halibut flądra dorsz. Każda bardzo smaczna. Polecam miejsce.

Dziękujemy, wieczorekg

Bar Nadmorski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Mechelinki, Pomorskie

Mechelinki, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Nadmorski? Podziel się wrażeniami!