Zrecenzowano: 24 stycznia 2019

Przemiło, domowo, choć z hotelowym poszanowaniem prywatności gości. Wypoczywałam tam po raz kolejny, bo morze w Rewie w styczniu to moje ulubione. Nadzwyczaj wygodne łóżka, czysto, ciepła woda w kranach i gorące kaloryfery. Na życzenie lodówka w pokoju. Bogate, świetne śniadania. Bardzo troskliwa i otwarta na potrzeby i wymagania gości właścicielka, pomocna w każdej sprawie. Polecam bardzo!

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, ElzbietaGolinska
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

Cena za pokój nie adekwatna do warunków, pokoje małe, telewizor płaski malutki chyba 14 cali, łazienka mała z bardzo wąską kabiną (za pokój dwuosobowy ze śniadaniem zapłaciłam ponad 200 zł za dobę), na zewnątrz nie jest źle, śniadania urozmaicone nie najgorsze.Brak lodówki/chłodziarki w pokoju.Widok na ulicę,łąki i w oddali widać zarys morza
Do plaży tej szerokiej daleko, polecam smażalnię ryb ok 250 m. od rezydencji.

Wskazówka dotycząca pokoi: nie podobał mi się pokój więc trudno coś polecić
Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, 2012lena
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy przejazdem 1 noc. Pokoje czyste, ładne. Zadbane. Herbata kawa czajnik lodówka w pokoju. Ręczniki też. Pani właścicielka taka trochę bez wyrazu. Ale lokal ok. Trochę daleko do plaży. A... I parking na terenie rezydencji płatny 10zł.....

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, juliad2018
Zrecenzowano: 6 czerwca 2016

Przebywaliśmy z żoną 03.06.d0 05.05. 2016r. Lokalizacja bardzo dobra, około 10 minut do morza. Pokój czysty, łazienka również. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni.
Pani z recepcji to PROFESJONALISTKA, tylko podziwiać. Dziękujemy za miły pobyt.

Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, JanL3035
Zrecenzowano: 15 października 2015

MINUSY:
1) Śniadania mało zróżnicowane, prawie codziennie to samo (parówki, naleśniki, płatki, wędliny, jajka, warzywa, jogurty) - jedynie 2 razy podczas 8- dniowego pobytu pojawiło się ciemne pieczywo
2) skrzypiące łóżko, bardzo twarde
3) daleko od plaży - najlepiej dojechać 3 przystanki autobusem
4) brak lodówki w pokojach albo chociaż na korytarzu, co w upalne dni bardzo by się przydało
5) brak sauny

PLUSY
눇1) Bardzo miła Pani Właścicielka, zawsze chętnie służąca pomocą. Parawany dostępne w hotelu.
2) domek "na drzewie" i huśtawki dla dzieci

Pomocna?

tak

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na ostatnim piętrze - na poddaszu - trzeba uważać, żeby non stop nie uderzać się w głowę ;-)
Termin pobytu: sierpień 2015
1  Dziękujemy, Bonsare