Rewa

Szukam dziewczyny z plaży

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019
Melon704

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Rewa jest piekna. Szukalam spokojnego miejsca dla mnie I mojej nastoletniej corki I to byl dobry wybor. Plaze nie za szerokie ale bez problemu mozna odpoczac. Polecam kazdemu, kto nie lubi tloku.

Dziękujemy, Azja777
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Szukam dziewczyny z plaży w Rewie która usmiechala się pięknie. Szczupla szatynka z nastoletnia córką. W dniu 7 sierpnia 2019. Ja z trójka dzieci mój telefon 782421719, napisz proszę

7  Dziękujemy, Melon704
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Chyba mało znany spokojny zakątek naszego wybrzeża. I może dobrze. Cisza i spokój - przed sezonem.
Kiedyś typowa wioska rybacka. Teraz żyje z letników.
Bardzo przyjemne miejsce do wypoczynku z dala od zgiełku.
Kolejny koniec Polski.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Jarecki111
Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Plaża w małej, ale typowo nadmorskiej miejscowości. Nieprzeludniona. Windsurfing bomba. Czysto. Dużo rodzin z dziećmi.

1  Dziękujemy, 99krzysztofd
Zrecenzowano: 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na plażę trafiliśmy przypadkiem podczas pobytu w Gdyni. Na mapie Google zobaczyliśmy cypel w Rewie i postanowiliśmy się tam wybrać, nie znając innych plaż godnych polecenia. Miejscowość nie duża, ale bardzo zadbana, jest wszystko co potrzeba, restauracje, smażalnie ryb, pamiątki, plaża, woda,noclegi. Plaża dość wąska, duzo rodzin z dziećmi, plazowiczów pełno jeden przy drugim ale jest też deptak do spacerowania, który zaprowadzi nas na piękny cypel w okół którego rozciąga się zatoka, tam jest spokojniej dla tych którzy szukają spokoju i relaksu szumiacych fal . Warto tam się wybrać i musnąć się słonkiem:-)

Dziękujemy, pyska06