“Dorsz z frytkami”
Chëcz Kòle Szpërka — recenzja

Chëcz Kòle Szpërka
Nr 2 wśród 5 Restauracje (Rewa)
Opis: Chëcz Kòle Szpërka to rodzinna restauracja z 26-letnim doświadczeniem i nowo powstałe pokoje gościnne. Obiekt znajduje się w samym centrum Rewy, w pierwszej linii brzegowej przy ul. Morskiej. Dzięki temu możemy poszczycić się najpiękniejszym widokiem w całej Rewie, szczególnie z tarasu położonego nad samą zatoką. Restauracja słynie głównie z autorskiej kuchni opartej o świeże ryby od lokalnych rybaków (m.in. rzadko spotykany Łosoś Bałtycki), ale i inne dania mięsne, czy regionalne piwo z Bielkówka smakują tutaj wyśmienicie. Organizujemy wesela, komunie i inne uroczystości do 80 osób. Dysponujemy 8 przytulnymi pokojami 2-osobowymi z łazienkami, drewnianymi meblami i płaskimi telewizorami.

Ryba świeża, aczkolwiek chyba rzucana na zimny tłuszcz, panierka wchłonęła mega dużo tłuszczu.
Frytki własnego wyrobu, nie mrożonka. Dobre, lecz zimne. Za taka cenę powinno wyglądać to jednak lepiej.

Dziękujemy, marcin1854

Zawiodłem się gdyż ryba niezbyt smaczna a pieczone ziemniaki okazały się lekko podgotowane i wrzucone na głęboki olej.

Dziękujemy, MarKaluz

Wspaniale jedzenie. Wszystko nam smakowalo. Mozna jesc prawie na plazy. Dwa male minusy to zamawianie w kolecje przy barze. ( jak w barze mlecznym, choc cenowo daleko od baru mlecznego). Drugi minus to brak mocnego alkoholu

Dziękujemy, jeziorex
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja przy samym morzu. Jedliśmy tylko śniadanie ale było bardzo smacznie. Wszystko czyste, obsługa miła, ceny przystępne. Zamówiliśmy jajecznice i serek wiejski. Do niczego nie można się przyczepić. Do każdego dania jest podana sałatka, świeży chleb i masło. Polecam

Dziękujemy, weronikak596
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje odwiedziliśmy z rodzina kilkukrotnie. Ryby (zarówno smażone na patelni, jak i a’la fish & chips bardzo dobre - w przypadku tego ostatniego do poprawy tylko puree z zielonego groszku). Jeśli chodzi o śniadania to menu jest bardzo ograniczone a kawa zdecydowanie słabej jakości. Sam lokal jest bardzo ładny, z widokiem na zatokę.

Dziękujemy, natalia63

Chëcz Kòle Szpërka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mechelinki, Pomorskie

Mechelinki, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Chëcz Kòle Szpërka? Podziel się wrażeniami!