“Pieczone ziemniaki”
Chëcz Kòle Szpërka — recenzja

Chëcz Kòle Szpërka
Nr 2 wśród 5 Restauracje (Rewa)
Opis: Chëcz Kòle Szpërka to rodzinna restauracja z 26-letnim doświadczeniem i nowo powstałe pokoje gościnne. Obiekt znajduje się w samym centrum Rewy, w pierwszej linii brzegowej przy ul. Morskiej. Dzięki temu możemy poszczycić się najpiękniejszym widokiem w całej Rewie, szczególnie z tarasu położonego nad samą zatoką. Restauracja słynie głównie z autorskiej kuchni opartej o świeże ryby od lokalnych rybaków (m.in. rzadko spotykany Łosoś Bałtycki), ale i inne dania mięsne, czy regionalne piwo z Bielkówka smakują tutaj wyśmienicie. Organizujemy wesela, komunie i inne uroczystości do 80 osób. Dysponujemy 8 przytulnymi pokojami 2-osobowymi z łazienkami, drewnianymi meblami i płaskimi telewizorami.

Zawiodłem się gdyż ryba niezbyt smaczna a pieczone ziemniaki okazały się lekko podgotowane i wrzucone na głęboki olej.

Dziękujemy, MarKaluz

Wspaniale jedzenie. Wszystko nam smakowalo. Mozna jesc prawie na plazy. Dwa male minusy to zamawianie w kolecje przy barze. ( jak w barze mlecznym, choc cenowo daleko od baru mlecznego). Drugi minus to brak mocnego alkoholu

Dziękujemy, jeziorex
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja przy samym morzu. Jedliśmy tylko śniadanie ale było bardzo smacznie. Wszystko czyste, obsługa miła, ceny przystępne. Zamówiliśmy jajecznice i serek wiejski. Do niczego nie można się przyczepić. Do każdego dania jest podana sałatka, świeży chleb i masło. Polecam

Dziękujemy, weronikak596
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje odwiedziliśmy z rodzina kilkukrotnie. Ryby (zarówno smażone na patelni, jak i a’la fish & chips bardzo dobre - w przypadku tego ostatniego do poprawy tylko puree z zielonego groszku). Jeśli chodzi o śniadania to menu jest bardzo ograniczone a kawa zdecydowanie słabej jakości. Sam lokal jest bardzo ładny, z widokiem na zatokę.

Dziękujemy, natalia63
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

...no malo slowa.Nad samyma wodom.Cudowny zapach woda Senna atooswera letniego wieczoru.Obsluga fachowa,dyskretna i bardzo mila.

Dziękujemy, andreaszajm

Chëcz Kòle Szpërka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mechelinki, Pomorskie

Mechelinki, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Chëcz Kòle Szpërka? Podziel się wrażeniami!