“Nie za te pieniądze ”

Zamek Rycerski W Sobkowie
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Sobków)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Aby wejść do restauracji, należy najpierw kupić bilet za 5 PLN do ruin zamku. Świetny sposób na zgarniecie kasy, biorąc pod uwagę, że ruiny to za dużo powiedziane i nie ma możliwości wejścia do wewnątrz a do tego paragon fiskalny jest do odbioru u kelnera! Potem następuje selekcja gości w postaci tablicy informującej o zakazie wejscia na teren telewizji TVN. Tylko ze względu na opinie, zdecydowaliśmy się na obiad. Z jednej z dwóch ław sprzątneliśmy brudne talerze, kufle i zabraliśmy się do zapoznania z menu, też pozostawionych przez poprzednich gości. Czy to taki wielki problem aby posprzątać? Będąc ok. godz. 15 kelnerka na nasz wybór mowi za każdym razem: nie ma. Wybraliśmy to co było: polędwica wieprzowa w sosie musztardowym z bukietem surówek, kluski śląskie z piersią z kurczaka i buraczkami oraz dwie zielone herbaty. Całość : 93 PLN!!! Jedzenie po prostu było ani najgorsze ani dobre. Podsumowujac: miejsce, otoczenie, ludzie i jedzenie nie bylo warte zatrzymania się tutaj i wydanej kasy! Omijajcie szerokim łukiem.

Dziękujemy, Rogusie

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam, jedzenie bardzo drogie a smakuje jak na stołówce szkolnej. Uważam jednak że warto się zatrzymać i pozwiedzać teren wokół restauracji.

Dziękujemy, Jagna00
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Za wstęp na teren posesji trzeba zapłacić 5 zł, które podobno odliczają z rachunku w restauracji. Przy wejściu tablica z napisem zakaz wejścia dla telewizji tvn- przyjechałam tu zjeść a nie poznawać poglądy polityczne właściciela. Parking bardzo mały- parkowaliśmy na chodniku przy drodze. W restauracji obsługa udawała, że mamy czapki niewidki na głowach. Porcje wynoszone dla innych gości małe i rewelacją nie pachniały. zajeliśmy stolik w pustej sali, która powoli się zapełniała Klienci zaczepiali Panie kelnerki- żeby w końcu otrzymać kartę. Nasz stolik był przy samym wejściu- wielokrotnie Panie z obsługi chodziły nam prawie po głowie- nikt nawet nie spytał, czy mamy ochotę coś zamówić. W końcu koleżanka poszła na zaplecze i przyniosła karty- inni klienci też tak robili. Przy stoliku obok, przy którym siedzieli goście, którzy przyszli chwilę po nas, Pani kelnerka przy kolejnych pozycjach z karty mówiła nie ma. Zobaczyliśmy wybór i ceny i podziękowaliśmy. Nie polecam tego miejsca- co prawda otoczenie sielskie ale do restauracji nie wrócę.

Dziękujemy, Hanka1973
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Obiad w restauracji wyśmienity. Jedzenie świeże, atmosfera miła,bez zbytecznego hałasu który króluje w tego typu lokalach. Obsługa miła i życzliwa. Polecam podrozujacym tym szlakiem wstąpienie na obiad. Można zwiedzić zamek, stajnię i powozownie. Dobry wybór.

Dziękujemy, Kija48
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniale miejsce położone w spokojnej i malowniczej okolicy. Rewelacyjne jako baza wypadowa do Kielc i pobliskich atrakcji (np. jaskinia Raj, Zamek w Chęcinach itp. itd.). Można tam odpocząć, ale tak z prawdziwego zdarzenia, przez duże "O". Nigdy mnie nie kręciły klimaty "zamkowe", ale w Sobkowie wszystko jest utrzymane w dobrym smaku, bez przesadzania. Wystroje są klimatyczne i nieprzerysowane. Czuliśmy się tam doskonale. Na wielki plus bardzo sympatyczna i pomocna obsluga, stajnia (konie) i przepyszne śniadania. Polecam z czystym sumieniem.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, opiat

Zamek Rycerski W Sobkowie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chęciny, Świętokrzyskie
Sobków, Świętokrzyskie

Jędrzejów, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Zamek Rycerski W Sobkowie? Podziel się wrażeniami!