“Smaczny obiad w trasie”

Zamek Rycerski W Sobkowie
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Sobków)
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017

Trudno tu trafić, gdyż praktycznie nie ma żadnych informacji przy drodze. Jednakże w końcu dotarliśmy do tego ciekawego miejsca. Restauracja urządzona w starym zamku rycerskim z XVI wieku. Wystrój sali jadalnej nawiązuje do tego okresu, również kelnerki ubrane są stosownie do epoki średniowiecza. Ogólnie robi to pozytywne wrażenie. Karta dań dość obszerna, a ceny nieco powyżej przeciętnej. Doskonała jakość potraw i sympatyczna obsługa zachęcają do odwiedzenia tego - położonego z dala od uczęszczanych szlaków - miejsca.

Dziękujemy, aleksandergalazka
Napisz recenzję

Zrecenzowano 22 lipca 2017

Zamek rycerski, widać dbałość o zachowanie historii , teren zadbany, dojazd prosty. dobre miejsce na chwilę relaksu, restauracja godna polecenia, jedzenie smaczne, obsługa bardzo miła. raczej tam wrócę z noclegiem.

Dziękujemy, marekkarnaus
Zrecenzowano 29 czerwca 2017

Zajechaliśmy tam na nocleg dość późno więc udaliśmy sie do restauracji coś zjeść. Jedzenie przepyszne, świeże i idealnie doprawione. Piwo świętokrzyskie, regionalce bardzo smaczne. Polecam szczególnie pierogi oraz polędwiczki. Genialny sos do polędwiczek.

Dziękujemy, Marta a
Zrecenzowano 2 maja 2017

Miejsce iście szykowne. Nastrój jak w prawdziwym zamku w dawnych czasach.
Obsługa bez większych uwag. Lista dań średnio długa za to jedzenie fatalne. Wszystko sprzed kilku dni. Zalewajka z ziemniakami zdębiałymi, ziemniaki pure z mikrofali, befsztyk taki sobie.

Dziękujemy, Waldek J
Zrecenzowano 2 stycznia 2017

Zatrzymaliśmy się w Sobkowie pokazać znajomym Zamek Rycerski, w którym parę lat temu nocowalismy i pamiętaliśmy, że restauracja serwowała całkiem smaczne dania. Po krótkim spacerze wokół ruin i "spotkaniu" z karmionymi sokołami i my poczuliśmy się głodni i skorzystaliśmy z oferty zamkowej restauracji. Sympatyczna kelnerka poinformowała nas o pewnych brakach w karcie (okres po świętach a przed Nowym Rokiem) i po wybraniu dań i oczekiwaniu około 20- 30 minut zajęliśmy się konsumpcją. Było dobrze a nawet bardzo dobrze. Pierogi pyszne, wołowina i cielęcina również, indyk nieco suchawy. Barszczyki i rosołki z kołdunami smaczne. Ceny umiarkowane, nie odstraszajace. Wystrój z elementami historycznymi, muzyka w tle. Nie żałujemy wyboru.

1  Dziękujemy, Ewa J

Zamek Rycerski W Sobkowie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chęciny, Świętokrzyskie

Chęciny, Świętokrzyskie
Sobków, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Zamek Rycerski W Sobkowie? Podziel się wrażeniami!