“Przejazdem w restauracji”

Przystanek Tleń - Restauracja
Nr 1 wśród 5 Restauracje (Tleń)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Ogródek
Zrecenzowano 13 września 2019

Jedzenie dobre ale obsługa jakby surowa. Wracając z nad morza zatrzymaliśmy się na obiad. Jedzenie faktycznie dobre czuć, że robione na miejscu takie domowe. Samo wnętrze natomiast... No cóż jak na restaurację to bardzo dużo much w lokalu i brak klimatyzacji a warto zaznaczyć, że lokal jest nie bylejaki.

Dziękujemy, Dariusz D

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli poszukujesz miejsca z duszą (lub dobrej kuchni - bo na przykład jesteś gościem hotelu Evita Spa) to polecam to miejsce, w którym do posiłku serwują na miejscu wytwarzane piwo, tworzy się na nim pianka - fantastyczna :) ;)

Dziękujemy, Piotrek1966
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie i sympatyczna obsługa. Zupa grzybowa polecona przez Panią wyśmienita. Jedna z lepszych jakie jadłam, a należę do smakoszy. Polecam!

Dziękujemy, ankamajka
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładnie położona restauracja/pensjonat ale widok z obiektu na parkujace samochody. Tłumy kajakarzy i głośna muzyka sprawiają, że nie ma spokoju... Jedzenie bardzo smaczne ale. Nie zwala z nóg...

Dziękujemy, shencat
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie. Piwo wyśmienite. Wszystko sprawnie szybko podane polecam wszystkim głodny oraz soragnionym

Dziękujemy, John P

Przystanek Tleń - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tuchola, Kujawsko-Pomorskie

Tleń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Przystanek Tleń - Restauracja? Podziel się wrażeniami!