Zrecenzowano: 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Przez 3 dni karmiono mnie glutenem!!! Jestem chora na celiakie i obiekt był wielokrotnie informowany o moim uczuleniu. Podwyższono mi nawet cenę za „przygotowanie posiłków bezglutenowych” . Już w trakcie pobytu źle się czułam. Po wyjeździe dostałam bardzo silnego uczulenia. W miedzyczasie przez przypadek dowiedziałam się że nie jednokrotnie posiłki robiono z użyciem kaszy manny czy kaszy bulgur /zawierają dużo glutenu/. Nie raczono rozpatrzeć mojej reklamacji i ogólnie zostałam potraktowana w sposób delikatnie mówiąc bez wychowania, kultury osobistej oraz podstawowych zasad dobrego biznesu. Poza tym w czasie pobytu w obiekcie każda prośba np usuniecie ze stołu na tarasie brudnych popielniczek po innych klientach były ignorowane lub wykonywane z aroganckimi komentarzami. Obiekt jest b zakurzony i zimny. Oczywiście kwestia chłodu jest indywidualna ale grube warstwy kurzu już nie.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, m-abramczyk
Zrecenzowano: 11 października 2018 z urządzeń przenośnych

Przecudowne miejsce. Wspaniała obsluga. Przepyszne jedzenie. Wspaniała właścicielka dworku
Co najważniejsze panuje tu rodzinna, miła, sielska atmosfera.
Polecam bardzo to miejsce.
Ja byłam służbowo ale pewna jestem ze odbywają się tam świetne wesela

Termin pobytu: październik 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, YotDe
Zrecenzowano: 20 grudnia 2016

Moja firma zorganizowała w jaworowym Dworze spotkanie szkoleniowe.

Plusy - blisko Wawy, są ludzie, którym podoba się dworkowy klimat, wyszukane jedzenie. Catering - ładnie podana świerze owoce, dobre ciasta i kawa...

Minusy - obsługa - kelner, który sprawia wrażenie, jakby robił łaskę, że pracuje (zero uśmiechu, łyżeczki do deseru przy obiedzie delikatnie mówiąc rzucane, a jak zbiera talerze ze stołu, to trzeba uważać, żeby w łeb jednym z nich nie dostać.) cena - za kolację wycenioną na 300 pln - mało wyszukane przystawki, zupka - d... nie urywa i drugie danie w postaci kawałka perliczki lub roladki z soli z łososiem... co więcej, to, co zostało z kolacji, podano na śniadanie. Na pewnym poziomie tak się zwyczajnie nie robi. Czystość - łazienki pozostawiają wiele do życzenia. Włosy na umywalce, na prześcieradle... - długie, rude - oby to była Pani Pokojówka.... Kamień na słuchawce prysznica, odpływie w umywalce, pompce do mydła pod prysznicem. W pokojach chłodno. Zasłony w oknach to atrapy, więc zero możliwości odizolowania się od świata zewnętrznego, gdy wieczorem spacerujesz po pokoju w negliżu lub piżamie...
w pokojach praktycznie nie ma WiFi.
Podsumowując - jakość nieadekwatna do ceny. niski poziom obsługi. przerost formy nad treścią...

Termin pobytu: listopad 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Zabciach
Zrecenzowano: 26 września 2016 z urządzeń przenośnych

Jaworowy dwór to idealne miejsce na weekendowy odpoczynek poza Warszawa. Bardzo mili i przyjaźnie nastawieni właściciele. Cudowna Pani gospodyni. Znakomite śniadania z najlepszym białym serem jaki jadłem. Piękny teren szkoda ze nie ma rowerów do wypożyczenia. Bardzo dobra kuchnia. Polecam!

Termin pobytu: październik 2015
Dziękujemy, Kulis0
Zrecenzowano: 11 maja 2016

Pięknie położony dworek, w otoczeniu klimatycznego ogrodu, w którym można się wyciszyć, zrelaksować i na chwilę zapomnieć o codziennych troskach. Mogę jedynie żałować, że nie widziałam kwitnących bzów. Musiałam je sobie wyobrazić, gdyż wiosna jeszcze nie nadeszła, gdy odwiedziłam Jaworowy Dwór. To miejsce sprawiło, że miałam wrażenie przeniesienia w czasie. Urzekła mnie bujnie kwitnąca magnolia i staw z małym pomostem i ławeczką. Bardzo dobra kuchnia, przepyszna kawa. Właściciel, przemiły człowiek, dbający o wygodę swoich gości. Zdecydowanie jest to miejsce z duszą.

Termin pobytu: kwiecień 2016
1  Dziękujemy, kasiak75