Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, zajrzałem tam po raz drugi w ostatnim czasie. Zupy rewelacja, drugie dania wyśmienite. Niezłe są też pierogi. Może nie najtaniej, ale za to spore porcje. Niedaleko od drogi Poznań - Oborniki. Warto zajechać i spróbować. Można płacić kartą.

Dziękujemy, Piotrrrrrrrr
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Lubię miejsca gdzie można dobrze i naturalnie zjeść, posiedzieć w miłym otoczeniu a to miejsce takie jest. Jestem pod wrażeniem wystroju i otoczenia całego gościńca. Lubię miejsca gdzie ktoś sie stara by jego posiłek był dobrze i smacznie zrobiony. Także szczerze polecam to miejsce

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 46kamilaw
Zrecenzowano: 17 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na przerwę w trasie nad morze. Dobre jedzenie (np udziec jagnięcy szkoda że bez kości ale i tak był pyszny), miła obsługa super otoczenie drzewami owocowymi. Dodatkowo mają własne miody, soki. Polecam

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Artur H
Zrecenzowano: 13 kwietnia 2018

Dobrze, z możliwościami na więcej.kilka obiadów z marszu, bez wpadek i bez wow. Niedaleko głównej trasy, mimo to ogród dobrze buforuje, więc jest sielsko mimo trudnej lokalizacji. Pierogi z mięsem, barszcz, chłodnik, placki kartoflane , jagnięcina - bez zarzutu.ceny ciut powyżej średniej.zawsze coś biorę na wynos- obiady w klasycznych sloikach, przetwory (ekstra!) , miód , chleb lub zamrożone porcje pierogów (na awaryjne sytuacje). Miło.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Hawa O
Zrecenzowano: 21 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce na rodzinny niedzielny obiad i nie tylko. Atutem miejsca jest prócz ciekawego wystroju również miejsce przy restauracji, gdzie można pobawić się z dziećmi. W swej restauracji można prócz zjedzenia dobrej polskiej kuchni również zakupić wyroby ekologiczne własnej produkcji. Zalecam wcześniejszą telefoniczną rezerwację.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, 992marcinw