“pysznie i stylowo”
Folwark Wąsowo — recenzja

Folwark Wąsowo
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Wąsowo)
Zrecenzowano 4 września 2019

Kucharz to rewelacja, menu krótkie, ale przepyszne stworzone z eko produktów produkowanych w folwarku, zawsze sezonowe. Nawet najmniej zachęcające danie, np zupa szpinakowa zawsze okazuje się przepyszne. Polecam także dla wymagających koneserów. Całość zakończona niebiańskim deserem- ciastem migdałowym. Na miejscu można także zakupić eko produkty z folwarku np. soki, dżemy, miody... Bardzo polecam. Zawsze chętnie odwiedzam to miejsce.

Dziękujemy, marche4

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce. Siedzieliśmy na zewnątrz. Przyjechaliśmy głodni jak wilki na obiad z dzieciakami. Kelnerka polecała gulasz. Zamówiliśmy roladki z królika, gulasz i pierogi z mięsem. Wszystko zostało ładnie podane. Niestety królik był jednym z gorszych jakie jedliśmy, a gości na naszych talerzach dość często. Był niedoprawiony, żylasty i z chrząstkami. Lubie mięso oczyszczone, wiec takie niespodzianki w ustach mnie odstręczają. Poza tym królik został podany letni, ale zrzucam to na karb sposobu podania - kilka plastrów rolady, które szybko wystygły. Pierogi z mięsem były natomiast godne polecenia. Gulasz smaczny. Niestety to niepowodzenie dania glownego odwiodło nas od deseru, wiec nic na ten temat napisać nie mogę.

Dziękujemy, galaxy_mayoa
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce do wypadu ze znajomymi .
Przepyszne jedzenie .
Przemiła obsługa .
Można bardzo fajnie odpocząć .
Polecam

1  Dziękujemy, jmjokiel
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Profesjonalna obsługa. Szybki serwis. Wszystko tak jak ma być. Szkoda, że po czasie przejście do pałacu zamknięte było na kłódkę. Dodatkowy spacer nie był mile widziany... Nie bardzo wiadomo kto za to odpowiada ….

Dziękujemy, 285biuro
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Folwark Wąsowo to wyjątkowe miejsce. Położony wśród lasów idealnie nadaje się na niedzielny spacer. Po sąsiedzku położony jest Pałac Wąsowo. Stoliki w ogródku restauracji Źrebięciarnia wychodzą na padok dla koni. Samo miejsce ma klimat rustykalny. Czerwona cegła, kamienne podwórko, stodoła, w której organizowane są wesela. Pięknie utrzymana zieleń i ogród, z którego kucharze wykorzystują warzywa i owoce do tworzenia pysznych dań. W menu są takie specjału jak zupy sezonowe, potrawy ze składników eco, domowe pierogi i słodkie desery. Jest tam spokojnie i przytulnie. Jedzenie jest naprawdę dobre i nie są to typowe „domowe obiady”. Można tam poznać zupełnie nowe smaki mimo, iż składniki czasami są bardzo proste.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, L2724BYkarolinak

Folwark Wąsowo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Grodzisk Wielkopolski, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Folwark Wąsowo? Podziel się wrażeniami!