“Pyszne jedzenie i raj dla dzieci”

Bałtowski Zapiecek Restauracja
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Bałtów)

Bardzo lubimy takie miejsca, gdzie jest smaczne jedzenie i miejsce do zabawy dla dzieci.
A jedzenie... cóż, ciekawe wkładki sezonowe (teraz np. pyszne kurki). Poza tym stałe hity w karcie, np. Antrykot.
Polecam

Dziękujemy, Mazurka76

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna i stylowa restauracja. Stolik wskazuje kelnerka. W oczekiwaniu na posiłek można zjeść chleb ze smalcem i ogórkiem. Dania smaczne, również regionalne, pięknie podane. I nie jest drogo. Dla małych dzieci foteliki, sztućce plastikowe. Obsługa miła, choć trzeba kelnerki prosić o zabranie brudnych talerzy czy rachunek, bo same się nie domyślą. Poza tym małym minusem - super

Dziękujemy, 72andrzejr
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety. Restauracja w takim miejscu powinna cechować się większym profesjonalizmem. Dla zrozumienia dla mnie jest fakt, że w weekend należy troszkę odstać w kolejce aby się dostać do restauracji. Nie potrafię natomiast zrozumieć jak to jest możliwe, że po zajęciu stolika trzeba czekać ponad 20 minut na złożenie zamówienia ? Na piętrze gdzie byliśmy było 6 kelnerek, które chodziły z pustymi tacami jednak po pytaniu o możliwość złożenia zamówienia uzyskaliśmy odpowiedź, że zaraz się ktoś pojawi... I tak chyba 3 razy szukaliśmy kogoś kto przyjmie zamówienie. Dlatego poprosiliśmy o możliwość zapłaty jeszcze w trakcie jedzenia co okazało się trafną decyzją, ponieważ para, która weszła dużo przed nami w chwili opuszczenia lokalu siedziała przy pustym stole czekając na możliwość zapłaty. Oczywiście dzieci się niecierpliwiły... Daję 3 gwiazdki ponieważ jedzenie było bardzo dobre a porcje bardzo duże. Podsumowując. Jeśli masz czas i nie zależy Ci na zwiedzaniu Parku, to polecam. Jeśli szkoda ci prawie dwóch godzin na siedzenie w restauracji w Bałtowie bo chcesz zobaczyć inne atrakcje to odradzam.

Dziękujemy, 874przemys_awp
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Super miejsce, fajnie urządzone, stylowe, bardzo dobre jedzenie, ale.... jeśli w karcie jest 3 rodzaje pierogów i podają porcje po 6 szt, każda porcja w tej samej cenie- to dlaczego nie można zamówić zestawu po 2 szt każdego rodzaju? na stole przygotowane są kieliszki -dlaczego dziecko ma pić sok z kieliszka??, do propozycji obiadowych dla dziecka dołączony jest zestaw surówek- dlaczego nie można wymienić na inne warzywa tylko na ogórki polane dużą ilością śmietany? Nie przystoi takiemu miejscu tak mała elastyczność. Na plus- jest bardzo smacznie.

Dziękujemy, Ewa S
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Jedzenie to czysta rozkosz dla podniebienia, ale nie tylko, także dla oczu. Pięknie podane zachęca do jedzenia. Smakuje jeszcze lepiej niż wygląda. Tyczy sie to także zestawów dla dzieci. Kurczak z jurkami w ciescie francuskim jest genialną przystawką. A beza Pavlova to cudowne zakończenie obiadu.

Dziękujemy, Kasia M

Bałtowski Zapiecek Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bałtów, Świętokrzyskie

Opatów, Świętokrzyskie

Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Bałtowski Zapiecek Restauracja? Podziel się wrażeniami!