Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Wracamy za rok na rocznice slubu :) to chyba mowi samo za siebie :)

Ale od poczatku:
Super obsluga: Monika Kurasińska - Sales & Marketing Manager , bardzo pomocna, tysiace emaili i dalej cierpliwie odpisywala :) ogarnela nasze nietypowe wesele :)
Kelnerki: Daria i Kasia super dziewczyny, skad one biora tyle sily? :) reszta obslugi tez mega mila i sympatyczna, zawsze usmiechnieci.

Jedna nieprzyjemna sutuacja na poprawinach, ale chyba zainteresowana osoba sie poprawi :)

Hotel: cudowny, czysto i nowoczesnie. Super plaza i basen :) wart swojej ceny w 100%. Jest restauracja, jest bar, sauny, silownia, lezaki na plazy, pyszne drinki

Jedzenie: Nasze wesele przeszlo nasze oczekiwania , weganskie potrawy jak z najlepszej vege restaurcaji :) szkoda ze w glownej restauracji nie ma mleka roslinnego :( kawy sie nie napilismy.

Miejsce: Pieknie, czulismy sie jak na Majorce. Dookola pelno atrakcji, dla kazdego cos dobrego.

Polecamy to miejsce z czystym sumieniem

Dziękujemy, EwelkaEwelka22
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel fajny,jedzenie w restauracji dobre.Obsluga hotelowa bardzo miła i pomocna,z wyjątkiem barmana który w sposób skandaliczny w czasie poprawin weselnych przyszedł- krzycząc w hamski sposob rozkazał gościom zakończyć imprezę.Jest to niedopuszczalne.

Dziękujemy, macd846
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019

Już kolejny raz spędziliśmy weekend w Hotelu Sułkowski , teraz w letniej atmosferze. Pogoda dopisała. Słoneczko od wczesnego rana świeciło w okna pokoju zapraszając do wyjścia z pokoju na plażę nad jezioro , spacer , a potem leżak i buzia do słońca.
Późnym popołudniem obiad w hotelowej restauracji - na rybkę, kawę i ciastko. Chwila relaksu na tarasie i na basen i siłownię sprawdzić ile jeszcze możemy. Na saunę już nie starczyło siły.
Sen "przyszedł szybko " - bardzo wygodne łóżka, a rano wypoczęci, wyspani .
Kolejny przyjemny wypoczynek w dobrej atmosferze hotelu.
Miła i uśmiechnięta obsługa.
Polecam na wypad weekendowy JK

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Jack-Jacek
Zrecenzowano: 15 grudnia 2018

Doskonała organizacja balu. Menii wyśmienite,Obsługa na wysokim topie, Balowaliśmy do godziny czwartej rano .Zmęczeni ale bardzo zadowoleni. Pokoje doskonale wyciszone,Na relax mieliśmy basen i saunę z czego chętnie skorzystalismy odnawiając swoja kondycję.To jest to miejsce, na pewno tu wrócimy
Uwaga ! Tu można zabrać pieska, który również dostał swoją miskę dobrego jadła.
Jednym słowem tu jest " Europa"

Wskazówka dotycząca pokoi: Doskonała lokalizacja usytuowania pokoi , z widokiem na piękne jeziero z piaszczystą plażą i jej całą infrastrukturą.
Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Stanisław K
Zrecenzowano: 10 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjeżdżamy do hotelu Sułkowski regularnie i zawsze jesteśmy zadowoleni. Hotel idealny dla rodzin, par czy spotkania firmowe (wielokrotnie widywaliśmy firmy, które organizowały tutaj eventy dla swoich pracowników)
Latem wybór tego hotelu to doskonały pomysł na relax. Hotel z prywatną piękną, szeroką plażą. Jezioro bardzo czyste, sprzęt wodny do dyspozycji, wigwan z ogniskiem- nie można się nudzić!
Mieliśmy okazję być również na zabawie karnawałowej rok temu. Doskonale zorganizowana impreza! Dj puszczał taneczą muzykę, sala pięknie i elegancko udekorowana, wyszukane i smaczne jedzenie. Bawiliśmy się z grupą przyjaciół doskonale!
Pokoje komfortowe i czyste - polecamy te z widokiem na piękne jezioro! Ogromny minus w pokoju to brak lodówki co uważam w porze letniej za niezbędne!
Jesteśmy smakoszami i lubimy zjeść dobrze i niebanalnie (schabowe odpadają;). Jedzenie w hotelu jest bardzo smaczne. Zauważyliśmy że karta się zmienia myślę, że chodzi tu o sezonowość co jest na duży plus bo to miło zaskakuje. Polecamy na pewno steki- doskonałe mięso!, ryby a dla dzieci pizze na iście włoskim kruchym cieście.
Śniadaniami dogodzą każdemu, od koloru do wyboru sporo sałatek, owoców, wędlin coś co uwielbiam. Może przydałyby się świeżo wyciskane soki lub koktajle warzywne dla tych co dbają o formę taka nasza sugestia.
Na koniec damy duży plus dla sympatycznej, uśmiechniętej obsługi, która jest bardzo dobrze zorganizowana co przy kilku set osobowym tłumie latem plażowiczów na pewno nie jest łatwe!
Trzymamy kciuki oby tak dalej, a my na pewno wrócimy

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Monika W