Zrecenzowano: 23 października 2018 z urządzeń przenośnych

Dobry kontakt. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Pomimo późnej pory klucze na nas czekały. Do tego dostaliśmy zimne piwko. Polecam z czystym sumieniem. Na pewno jeszcze się tu zjawię. Pokoje czyste i schludnie.

Termin pobytu: październik 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Tomasz G
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Masakra! Przyznam szczerze, że z taką sytuacją jeszcze nigdy się nie spotkałam. Mieliśmy rezerwację w tym miejscu, przy czym w ciągu dnia dzwoniłam poinformować, że nie damy rady dotrzeć przed 22:00 i będziemy kulka minut przed 23:00. Dodam, że tego dnia mieliśmy do pokonania ponad 1000km i różne sytuacje mają prawo się zdarzyć (jadąc z Warszawy trafiliśmy na korek na autostradzie). Pani przez telefon przekazała mi, że nie będzie żadnego problemu. O godzinie 22:38 dostałam e-mail, że zameldowanie nie będzie już możliwe. Dzwoniłam, nikt nie odebrał, więc napisałam e-mail, że dzwoniłam z informacją, że będziemy przed 23:00. Otrzymałam odpowiedź, że recepcja jest czynna do 22:30. Dodam, że byliśmy 10km od tego rzekomego hotelu. Podjechaliśmy pod budynek i rzeczywiście zamknięte, żadnego numeru kontaktowego. Na szczęście w Źlinicach było wolne miejsce w Hotelu Antek i tu Panie na nas specjalnie czekały. Ze względu na sytuację zdecydowanie odradzam korzystania z usług hotelu Pałac Lucja. Za to z ogromną przyjemnością polecam Hotel Antek w Źlinicach i oczywiście opiszę sytuację również przy recenzji Hotelu Antek

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, kurcagnieszka
Zrecenzowano: 29 lipca 2018

Byliśmy dzisiaj na obiedzie w restauracji przy hotelu Łucja - pierwszy i ostatni raz!
Czekaliśmy na jedzenie ponad 1,5 godziny. Dania wydawane były pojedynczo w dużych odstępach czasu (podczas gdy pierwsza osoba kończyła już danie ostatnia nadal czekała) Jedzenie przesolone, część dań niedosmażona, cześć odgrzewana i praktycznie niejadalna (polędwiczki jak podeszwa!)! Rosół mętny i bez smaku.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, jaziek
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Będąc przejazdem w drodze do Gogolina chciałam.zobaczyć pałac Łucja i zjeść obiad.Niestety byl nieczynnyWyglad obejścia mnie rozczarował wokoło domy z walajacymi się śmieciami po podwórkach drogą dojazdowa do pałacu kiepska źle oznakowana Na zdjęciach wszystko wygląda lepiej zwłaszcza ze w okolicy nie ma nic ciekawego ani do zwiedzania ani do rozrywki

Termin pobytu: kwiecień 2017
1  Dziękujemy, MarysiaDe
Zrecenzowano: 25 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Wspaniały pobyt, zostaliśmy dopieszczeni pod każdym względem i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Polecamy każdemu jako alternatywę na romantyczny weekend dla dwojga.
Niesamowite, niepowtarzalne, urocze miejsce. Bardzo pozytywni, przyjaźni właściciele i pracownicy, wysoki profesjonalizm. W pałacu każdy może czuć się dopieszczony. Polecam z całego serca

Termin pobytu: marzec 2016
2  Dziękujemy, Beata K