Booking.com
Zobacz ofertę
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
  • Restauracja
Zrecenzowano 25 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Wspaniały pobyt, zostaliśmy dopieszczeni pod każdym względem i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Polecamy każdemu jako alternatywę na romantyczny weekend dla dwojga.
Niesamowite, niepowtarzalne, urocze miejsce. Bardzo pozytywni, przyjaźni właściciele i pracownicy, wysoki profesjonalizm. W pałacu każdy może czuć się dopieszczony. Polecam z całego serca

Data pobytu: marzec 2016, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Beata K
Zrecenzowano 10 grudnia 2015

Jeśli chodzi o zalety to ładny wystrój i na tym koniec, spędziliśmy tam jedną koszmarną dobę po której weekend dochodziłem do siebie. Najpierw problemy z pokojem i pierwsza próba wyłudzenia pieniędzy, później awaria słuchawki prysznicowej za który tez właścicielka hotelu obarczyła mój rachunek. Obiad nie szczególny śniadanie tez nie powala. No i najlepsza kwestia wystawianie faktury po ok 8 razie sukces straciłem ok 40 min. Wyjeżdżając czułem się jak wandal i hultaj .

• Data pobytu: listopad 2015, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Dawid K
Zrecenzowano 18 grudnia 2014

Obsługa bardzo dobra.
Pokój na wysokim poziomie, spełniający moje oczekiwania.
Położenie blisko autostrady A4, ale kłopotliwy zjazd z autostrady. Jadąc od strony Kluczborka w końcowej fazie brak wskazówek "Zakrzów Pałac Łucja"
Wszystko było na wysokim poziomie, ale czy będzie w przyszłości dostęp do SPA? Jeżeli była taka możliwość, to dał się zauważyć brak informacji.
Być może Państwa jeszcze odwiedzę, ale w miesiącach wiosennych.
Serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesu

• Data pobytu: grudzień 2014, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
2  Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano 10 grudnia 2014

Zalety: miła obsługa, czysty i schludny pokój, wyśmienite i tanie jedzenie, cisza spokój z dala od zgiełku, lodówka w pokoju i suszarka do włosów, pokoje klimatyzowane, wygodne łóżko. Polecam hotel ludziom lubiącym cisze.

• Data pobytu: grudzień 2014, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, i_gajdzicka
Zrecenzowano 13 października 2014

Przepiękne wnętrza i miła obsługa, ale jedzenie DNO. Wstyd, żeby na śląsku podawać taki żurek albo zrazy - zwyczajnie niejadalne, drogie. Kucharz do wymiany. Śniadań nie polecam. Ogólnie hotel OK, ale niejadalna kuchnia psuje wszystko.

Data pobytu: październik 2014, podróż z rodziną
6  Dziękujemy, M M