“Rewelacja”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
Hotel Pałac Lucja
Miejsce nr 1 wśród 1 hoteli w Zakrzów
Zrecenzowano 25 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Wspaniały pobyt, zostaliśmy dopieszczeni pod każdym względem i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Polecamy każdemu jako alternatywę na romantyczny weekend dla dwojga.
Niesamowite, niepowtarzalne, urocze miejsce. Bardzo pozytywni, przyjaźni właściciele i pracownicy, wysoki profesjonalizm. W pałacu każdy może czuć się dopieszczony. Polecam z całego serca

Data pobytu: marcu 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Beata K

Zrecenzowano 10 grudnia 2015

Jeśli chodzi o zalety to ładny wystrój i na tym koniec, spędziliśmy tam jedną koszmarną dobę po której weekend dochodziłem do siebie. Najpierw problemy z pokojem i pierwsza próba wyłudzenia pieniędzy, później awaria słuchawki prysznicowej za który tez właścicielka hotelu obarczyła mój rachunek. Obiad nie szczególny śniadanie tez nie powala. No i najlepsza kwestia wystawianie faktury po ok 8 razie sukces straciłem ok 40 min. Wyjeżdżając czułem się jak wandal i hultaj .

• Data pobytu: listopadzie 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, Dawid K
Zrecenzowano 18 grudnia 2014

Obsługa bardzo dobra.
Pokój na wysokim poziomie, spełniający moje oczekiwania.
Położenie blisko autostrady A4, ale kłopotliwy zjazd z autostrady. Jadąc od strony Kluczborka w końcowej fazie brak wskazówek "Zakrzów Pałac Łucja"
Wszystko było na wysokim poziomie, ale czy będzie w przyszłości dostęp do SPA? Jeżeli była taka możliwość, to dał się zauważyć brak informacji.
Być może Państwa jeszcze odwiedzę, ale w miesiącach wiosennych.
Serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesu

• Data pobytu: grudniu 2014, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano 10 grudnia 2014

Zalety: miła obsługa, czysty i schludny pokój, wyśmienite i tanie jedzenie, cisza spokój z dala od zgiełku, lodówka w pokoju i suszarka do włosów, pokoje klimatyzowane, wygodne łóżko. Polecam hotel ludziom lubiącym cisze.

• Data pobytu: grudniu 2014, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, i_gajdzicka
Zrecenzowano 13 października 2014

Przepiękne wnętrza i miła obsługa, ale jedzenie DNO. Wstyd, żeby na śląsku podawać taki żurek albo zrazy - zwyczajnie niejadalne, drogie. Kucharz do wymiany. Śniadań nie polecam. Ogólnie hotel OK, ale niejadalna kuchnia psuje wszystko.

Data pobytu: październiku 2014, podróż z rodziną
5  Dziękujemy, M M

Byłeś(-aś) w Hotel Pałac Lucja? Podziel się wrażeniami!

Hotel Pałac Lucja — dodatkowe informacje

Adres: ul. Stawowa 9, Zakrzów 47-330, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Opolskie > Zakrzów
Udogodnienia:
Bar/salon Restauracja
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 1 hoteli w Zakrzów
Zakres cen: 170 zł–344 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Pałac Lucja 3*
Liczba pokoi: 25
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Pałac Lucja. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?