Booking.com
Zobacz ofertę
Zrecenzowano 18 grudnia 2014

Obsługa bardzo dobra.
Pokój na wysokim poziomie, spełniający moje oczekiwania.
Położenie blisko autostrady A4, ale kłopotliwy zjazd z autostrady. Jadąc od strony Kluczborka w końcowej fazie brak wskazówek "Zakrzów Pałac Łucja"
Wszystko było na wysokim poziomie, ale czy będzie w przyszłości dostęp do SPA? Jeżeli była taka możliwość, to dał się zauważyć brak informacji.
Być może Państwa jeszcze odwiedzę, ale w miesiącach wiosennych.
Serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesu

• Data pobytu: grudzień 2014, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
2  Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano 10 grudnia 2014

Zalety: miła obsługa, czysty i schludny pokój, wyśmienite i tanie jedzenie, cisza spokój z dala od zgiełku, lodówka w pokoju i suszarka do włosów, pokoje klimatyzowane, wygodne łóżko. Polecam hotel ludziom lubiącym cisze.

• Data pobytu: grudzień 2014, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, i_gajdzicka
Zrecenzowano 13 października 2014

Przepiękne wnętrza i miła obsługa, ale jedzenie DNO. Wstyd, żeby na śląsku podawać taki żurek albo zrazy - zwyczajnie niejadalne, drogie. Kucharz do wymiany. Śniadań nie polecam. Ogólnie hotel OK, ale niejadalna kuchnia psuje wszystko.

Data pobytu: październik 2014, podróż z rodziną
5  Dziękujemy, M M
Zrecenzowano 11 kwietnia 2014

Bardzo gustownie zrealizowany projekt Hotelu z starego pałacyku - nr pokoju szukamy na podłodze. Pokoje wykończone w wysokim standardzie. Zdziwienie może powodować "pilot" do klimatyzacji ( w innych hotelach regulator na ścianie ), bardzo wrażliwe na niedomknięcie ( zbyt szybkie zamknięcie itp.) drzwi zamki z przykrym alarmem oraz brak dozownika z mydłem w kabinie prysznicowej. Bardzo czysto i cicho. Należy przygotować się też na "ubogie" śniadanie. Mimo wszystko bardzo fajne miejsce do odpoczynku - klimat folwarku i wsi. Gorąco Polecam.

• Data pobytu: kwiecień 2014, podróż służbowa
3  Dziękujemy, Magnux
Zrecenzowano 21 listopada 2013

Rewelacja, komfortowy apartament o przepięknym wystroju z klimatyzacją, łazienka nowoczesna, przestronna i funkcjonalna, a restauracja hotelowa - dania tam serwowane to po prostu "niebo w gębie". Naprawdę godny polecenia hotel.

• Data pobytu: wrzesień 2013, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, gosiakb