Zrecenzowano: 10 września 2017

Bardzo ładnie położony hotel, duży parking. Kort tenisowy, miejsce do grilowania, dostępne dla turystów. Smaczne i urozmaicone śniadania. Restauracja do późnego wieczoru serwuje smaczne i ciepłe dania, w bardzo przyzwoitej cenie. Duże pokoje z balkonem, bardzo czysto.Ogólnie cena dobra do jakości. Fajne miejsce, z którego szybko dojedziemy do różnych ciekawych, historycznie obiektów

Wskazówka dotycząca pokoi: Wprawdzie hotel położony jest w urokliwym miejscu, to chyba ciszej jest od strony parkingu. Nie ma windy
Termin pobytu: sierpień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Irena M
Zrecenzowano: 4 września 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel ogólnie ok.
Duży plus za restaurację. Jedzenie smaczne i duże porcje.
pokoje wymagają małej odnowy Ale na nocleg ok.
Personel bardzo miły i pomocny.
Trochę głośno po 22 a do pokoi wszystko słychać.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Kasia S
Zrecenzowano: 27 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Witam,wybraliśmy się na narty biegówki,po drodze zatrzymaliśmy się w Hotelu Kinga na nocleg w Żarkach Letnisko.W hotelu jest bardzo ładnie,ciepłe,przytulne wnętrze,mimo iż niektóre pokoje są przed remontem,byliśmy pozytywnie zaskoczeni bardzo miłą obsługą,zwlaszcza recepcjonistka pani Roksana-uśmiechnięta,ciepła i przyjazna.Odnosiło się wrażenie,że kazdy kto tu wstąpi jest mile widziany i będzie chciał tu wrócić.Serdecznie i gorąco polecam hotel Kinga,na pewno tu jeszcze wrócę.

Termin pobytu: styczeń 2017
1  Dziękujemy, teresawtess
Zrecenzowano: 7 listopada 2016

Nie polecam tego hotelu. Powinien się nazywać "miejscem imprez" a nie hotelem.
Całonocne imprezy, nieprzestrzeganie ciszy nocnej, brak reakcji personelu na prośbę o ciszę nocną..
Jak ktoś chce tam sobie zorganizować imprezę to tak, natomiast jak ktoś chce odpocząć, zdecydowanie odradzam.

Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, mariuszk85
Zrecenzowano: 10 marca 2016

pewnie należałoby się mniej punktów. To co robi wrażenie to korytarze. I tylko one. Pokoje są raczej w standardzie ośrodków wypoczynkowych z dawnych lat – wszystko słabej jakości: ciasno (pokój 3 os.), zasłonki zasłaniające tylko 1/2 okna, brudne ściany, najtańszy stolik z krzesłami, dziwne łóżko na metalowej ramie. Natomiast wielki plus za obsługę! Panie niezwykle miłe i uczynne, nastawione pozytywnie do klienta, np.: dostałem wieczorem termos z herbatą dla dzieci z własnej inicjatywy personelu...Personel jest wartością tego hotelu i oby się to nie zmieniło.

Termin pobytu: marzec 2016
Dziękujemy, ZobaczPolske