Zrecenzowano: 14 lutego 2019

Byłem w tym hotelu w dniu 09.02.2019 na studniówce jako jeden z zaproszonych gości. Elementy pozytywne to przestronne wnętrza oraz miła i dyskretna obsługa. Hotel jest położony wśród malowniczych pól, gdzie wokół jest bardzo dużo miejsca. Zachodzę w głowę dlaczego miejsc parkingowych jest tak mało, skoro prawie wszyscy goście przybywają samochodami. Na temat doboru menu nie będę dyskutować, bo prawdopodobnie dokonała tego młodzież, ale forma podania miała wiele do życzenia. Rosół był podany w temperaturze pokojowej a banany na stole z deserami zostały obrane ze skórki i pokrojone w plasterki (być może aby ktoś nie zabrał całego banana do kieszeni). Efekt był taki, że po kilku godzinach na tacy była czarno brunatna bananowa masa. Aby nie było tak minorowo, na koniec ogromny plus - kącik kawowo herbaciany. Profesjonalny ekspres ze świeżo mieloną kawą oraz duży wybór herbat i kaw rozpuszczalnych.

Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, oskar172018
Zrecenzowano: 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo poprawne miejsce , sprawdzające się w wyjazdach służbowych.
Nocuje tam od roku 2x w miesiacu i śmiało mogę polecić do krótkich podróży służbowych.
Dobre WiFi ,duże pokoje, wygodne łóżka , przede wszystkim czysto, dobre posiłki i akceptowalna cena.
Obsługa uśmiechnięta i pomocna.

Termin pobytu: lipiec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Gutek1986
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: IwonaMarczkowska, Kierownik, Hotel Trzy RóżeOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2018

Dzień dobry.
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię , staramy się cały czas poprawiać standardy w naszym hotelu dlatego każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 4 marca 2018

Jak na dwie noc w zupełności wystarczy. Hotel na uboczu z dogodnym ale jednak czasochłonnym dojazdem do centrum Lublina.
Pokój czysty i ciepły. Łazienka w porządku.Dużym problemem dla mnie było wyciszenie ścian, w pierwszą noc było ok, jednak w drugą dało się słyszeć rozmowy z sąsiednich pokoi co jak dla mnie jest uciążliwe.
Dostęp do WiFi w całym hotelu, parking bezpłatny na terenie hotelu ale dość mały. Brak windy co może być problemem przy dużej walizce co prawda hotel ma tylko jedno piętro ale to zawsze marsz w górę i w dół z dodatkowym obciążeniem.Bardzo miła obsługa na recepcji. Kuchnia, to jest olbrzymi atut tego miejsca brawa dla szefa kuchni. Jak na tą klasę hotelu posiłki bardzo dobre, i jakość i smak.
Szukając hotelu w tej okolicy, można tam zajechać ale nie dłużej jak na jedną czy dwie noce.

Termin pobytu: luty 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 1975mariusz
Zrecenzowano: 29 października 2017 z urządzeń przenośnych

Całkiem przyzwoite miejsce na nocleg w okolicach Lublina w bardzo rozsądnej cenie. Może nie do końca urokliwa okolica, ale do samego hotelu nie ma się do czego przyczepić. Do tego należy dodać bardzo miłą obsługę i pyszne śniadanie. Warto.

Termin pobytu: październik 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, tomekc813
Zrecenzowano: 25 października 2017

Hotel Trzy Róże odwiedziłam przy okazji przyjęcia weselnego, które zostało w nim zorganizowane. Samo wydarzenie zostało przygotowane bardzo dobrze - nie wiem, za które elementy odpowiadał sam hotel, a za które inni usługodawcy, więc nie podejmuję się tutaj opisu wszystkich atrakcji oraz dekoracji. Dania (w szczególności mus z białej czekolady z lodami i polewą pistacjową oraz pieczona kaczka) były przepyszne.

Jeśli chodzi o pokoje hotelowe - są one na pierwszym piętrze, większość z nich tuż nad salą weselną, więc w przypadku, gdy jest w niej jakaś uroczystość, w pokojach może być słychać muzykę (na pewno dotyczy to korytarza z numerami 7-19). Pokoje są wygodne, w zadowalającym standardzie. W całym hotelu gdzieniegdzie można jednak znaleźć drobne defekty - wyłupany rant ściany, pęknięcie, plamy - co czasem rzuca się w oczy. Wszędzie było czysto, ale dużym minusem jest alarm w drzwiach, który włączał się niemalże natychmiastowo po otworzeniu drzwi. Rozumiem, że była to kwestia bezpieczeństwa, ale musieliśmy niemalże wbiegać do środka, żeby alarm nie zaczął głośno piszczeć. Było o bardzo uciążliwe - nie dało się normalnie wejść do pokoju już dwóm osobom. Dawało to we znaki szczególnie w nocy, gdy goście weselni zaczynali kłaść się spać oraz rano, gdy niektórzy już się wyprowadzali i budziło to pozostałych.

Trzy Róże to eleganckie i ładne miejsce w bardzo cichej okolicy (hotel praktycznie stoi w środku pola). W sam raz na zorganizowanie rodzinnej uroczystości. Jest trochę oddalone od centrum Lublina, ale znajduje się tuż przy głównej trasie dojazd to ok. 15-20 minut.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Kadesch