Zemborzyce Dolne
Zrecenzowano: 29 października 2017 z urządzeń przenośnych

Całkiem przyzwoite miejsce na nocleg w okolicach Lublina w bardzo rozsądnej cenie. Może nie do końca urokliwa okolica, ale do samego hotelu nie ma się do czego przyczepić. Do tego należy dodać bardzo miłą obsługę i pyszne śniadanie. Warto.

Termin pobytu: październik 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, tomekc813
Zrecenzowano: 25 października 2017

Hotel Trzy Róże odwiedziłam przy okazji przyjęcia weselnego, które zostało w nim zorganizowane. Samo wydarzenie zostało przygotowane bardzo dobrze - nie wiem, za które elementy odpowiadał sam hotel, a za które inni usługodawcy, więc nie podejmuję się tutaj opisu wszystkich atrakcji oraz dekoracji. Dania (w szczególności mus z białej czekolady z lodami i polewą pistacjową oraz pieczona kaczka) były przepyszne.

Jeśli chodzi o pokoje hotelowe - są one na pierwszym piętrze, większość z nich tuż nad salą weselną, więc w przypadku, gdy jest w niej jakaś uroczystość, w pokojach może być słychać muzykę (na pewno dotyczy to korytarza z numerami 7-19). Pokoje są wygodne, w zadowalającym standardzie. W całym hotelu gdzieniegdzie można jednak znaleźć drobne defekty - wyłupany rant ściany, pęknięcie, plamy - co czasem rzuca się w oczy. Wszędzie było czysto, ale dużym minusem jest alarm w drzwiach, który włączał się niemalże natychmiastowo po otworzeniu drzwi. Rozumiem, że była to kwestia bezpieczeństwa, ale musieliśmy niemalże wbiegać do środka, żeby alarm nie zaczął głośno piszczeć. Było o bardzo uciążliwe - nie dało się normalnie wejść do pokoju już dwóm osobom. Dawało to we znaki szczególnie w nocy, gdy goście weselni zaczynali kłaść się spać oraz rano, gdy niektórzy już się wyprowadzali i budziło to pozostałych.

Trzy Róże to eleganckie i ładne miejsce w bardzo cichej okolicy (hotel praktycznie stoi w środku pola). W sam raz na zorganizowanie rodzinnej uroczystości. Jest trochę oddalone od centrum Lublina, ale znajduje się tuż przy głównej trasie dojazd to ok. 15-20 minut.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Kadesch
Zrecenzowano: 14 maja 2017

Generalnie hotel jest ok. Szczególnie za tę cenę. Jednak jak na hotel 3* pewne sprawy powinny być lepiej dopilnowane.
Parking przed hotelem bezpłatny, ale niezbyt duży. Pokoje na 1. piętrze bez windy - niby to niewysoko, ale z ciężką walizką trzeba się wspinać po schodach.
A wracając po tych schodach ma się widok na (chyba) szatnię działającą w trakcie imprez służącą za magazyn - lepiej byłoby to wszystko gdzieś schować albo zasłonić.
Pokoje w miarę czyste - w łazience na niektórych urządzeniach kurz kilkutygodniowy.
Z drugiej strony - wszystkie akcesoria i wyposażenie oznakowane logo hotelowym.
Restauracja - dania bardzo smaczne i wykwintnie podane - duży plus.
Śniadania urozmaicone, można się najeść do woli.
Do Lublina kawałek, ale wjazd na obwodnicę jest niecały kilometr od hotelu.
W hotelu jest sauna (włączana na życzenie) w jednym pomieszczeniu z salą fitness, co trochę utrudnia korzystanie, ale z drugiej strony - można mieć saunę na wyłączność.

Termin pobytu: maj 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 434jerzym
Zrecenzowano: 17 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny hotel. Świetne jedzenie i bardzo miła obsługa. Pokoje przestronne i czyste. Dobry dojazd do Lublina. Internet wi-fi działa bez problemu. Mimo bardzo niskiej temperatury na zewnątrz w pokojach jest ciepło, może nawet trochę za ciepło. Polecam!

Termin pobytu: styczeń 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Łukasz P
Zrecenzowano: 19 czerwca 2016

Byłem tam na imprezie integracyjnej 13-06-2016 wszystko super .
Więc zabrałem w niedzielę żonę na obiad - wszystkie stoliki wolne - ale brak miejsc ???? -może być stolik na zewnątrz jak jest wolny- ale goście hotelowi zajmują stoliki na zewnątrz- więc wolnych miejsc brak.
Na imprezy zorganizowane TAK
NA obiad niedzielny z rodziną - brak miejsc- więc nie polecam

Termin pobytu: czerwiec 2016
1  Dziękujemy, Jarosław K