“Pyszny niedzielny obiad ”

Restauracja Malinowy Anioł
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Zielonki)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smakowite i spore porcje, czuć że Kucharze nie z pierwszej łapanki. Wystrój bardzo rodzinny i przytulny a ceny bardzo rozsądne. Polecam :)

Dziękujemy, carli2s666

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Świetna kuchnia, warto pojechać za Kraków, żeby zjeść coś tak dobrego. Świetny wystrój, pyszne jedzenia, miła obsługa. Wprawdzie trzeba czekać trochę długo na zamówione dania, ale to świadczy nie tyle o ślamazarności kucharza czy obsługi, ale o tym, że wszystko przygotowywane jest na bieżąco, a nie odgrzewane! Polecam, bo warto, jeśli chcecie dobrze zjeść :)

Dziękujemy, _-zaneYaa-_-
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce z wyjątkowym klimatem i bardzo dobrą kuchnią. Życzę jednak obsłudze więcej uśmiechu i serdeczności przy obsłudze Gości, bo brak tych dwóch czynników wpłynął znacząco na całościową ocenę naszej wizyty.

Dziękujemy, Emil Z
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dostałam pizzę na drewanianej desce, która miała nieprzyjemny zapach. Niestety pizza przeszła tym zapachem. To było mało apetyczne chociaż pizza była dobra.

Dziękujemy, Sylwia K
Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy ostatnio z rodziną , żona z dziećmi jadła pizzę a ja zamówiłem mule . Pizza doskonale wypieczona , brzegi chrupiące , cieniutkie ciasto a mule ..mmm niebo w gębie ...świeże , pachnące i podane tak jak należy . Obsługa na wysokim poziomie

Dziękujemy, Dawid C

Restauracja Malinowy Anioł — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielonki, Małopolskie
Zielonki, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Malinowy Anioł? Podziel się wrażeniami!