Super lokalizacja jeżeli ktoś lubi spokój. Hotel po remoncie ale szału nie ma. Jedzenie dobre i w brew tego co czytałem w opiniach nie brakowało ani nie było kolejek. Jedyne czego nie rozumiem to nalewanie napoi podczas posiłków przez obsługę. Tam faktycznie były kolejki.
Aquapark przyzwoity, miejsc do leżenia nigdy nie brakowało.
Animacje dla dzieci trochę przyciężkie.
Okolica piękna
PS
nie ma Niemców

1  Dziękujemy, Dromil
Zrecenzowano: 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

This hotel is amazing.
Poelcam bardzo dobre jedzenie, dużo jedzenia, fajne baseny jak i obsługa.
Hotel idealny na długie odpoczynki. Pokój codziennie czysty. Bardzo dobry alkohol. Blisko plaży. Każdemu szczerze polecam ten hotel.

Dziękujemy, marrixus
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Popi K, Ιδιοκτήτης, Ionian Sea Hotel & Villas - Aqua ParkOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dear Guest,
Thank you very much for your nice comments.
We hope to see again soon in our hotel

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Gorąco polecamy, hotel bardzo fajny mieszkaliśmy w budynku wybudowanym na ten sezon pokój świetny czysciutko panie sprzątające bardzo miłe. Obsługa hotelowa bardzo uprzejma uśmiechnięci wszyscy :), jedzenie bardzo dobre!Każdy znajdzie coś pysznego dla siebie :) 3 baseny w hotelu plus aquapark. Plaża niedaleko od hotelu woda przejrzysta bardzo fajnie bo nie jest głęboko zaraz przy brzegu, spacerkiem od hotelu super punkt widokowy oraz plaża na której jaja składają zolwie polecam się przejść wieczorem :) hotel jak i wszyscy pracownicy super jedynym minusem jest zachowanie Polaków ale to nie wina hotelu jak szukacie fajnego miejsca na wyjazd z dzieckiem czy też we dwoje to szczerze polecam ten hotel . Gorąco pozdrawiamy obsługę oraz właściciela i dziękujemy za super pobyt ️

Wskazówka dotycząca pokoi: Super lokalizacja, pycha jedzenie, pokoje fajne
Dziękujemy, Justynazaber
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Hotel ogólnie na dobrym poziomie codziennie sprzątany i wymieniania pościel. Jedzenie bardzo dobre chociaż śniadania monotonne. Super aquapark,lecz duży minus za to ze tam nie obowiązuje all inclusive. Fajnie animacje dla dzieci jak dorosłych. Warto zwiedzić wyspę bo jest dużo ciekawych miejsc.

Dziękujemy, Emilcia Z
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Spędziliśmy w Hotelu Ionian Sea tydzień. Nastawiliśmy się na rodzinne wakacje w hotelu czterogwiazdkowym. Niestety, cztery gwiazdki to zdecydowanie na wyrost, daję temu hotelowi mocną trójkę. Faktycznie, pokoje sprzątane codziennie, dość czysto, pościel i ręczniki wymieniane na bieżąco, ale pierwsze wrażenie pokoju to jakieś lata 90-te albo nawet 80-te. Może ktoś był w innej części hotelu i pokoje miały wyższy standard. Nasze usytuowane były blisko baru, co było w sumie fajne, gorzej, że nie pozwalano nam wyjść z drinkami poza bar, a do pokoju mieliśmy zaledwie kilka kroków, absurd. Denerwująca była także dostępność napojów, zarówno przy barze (co jeszcze ostatecznie zrozumiem), jak i do posiłków, napoje wydawał personale. Niestety tworzyły się długie kolejki, szło to dość szybko, ale jednak nie można był samemu sobie nalać. To irytowało. Aqua Park przeżył już swoją świetność dawno temu. Stary i średnio czysty. Dzieci miały frajdę, ale wygląd pozostawiał wiele do życzenia. Obsługa hotelu średnio życzliwa. Panie przy barze sprawiały wrażenie wręcz zdenerwowanych, że ktokolwiek śmie przyjść po coś do picia. Obiekt owszem może i miał baseny, w tym dla dzieci z bardzo stromą ślizgawką oraz plac zabaw, ale wszędzie beton, dzieciaki biegały i niejednokrotnie rozwaliły kolano na tych betonach, a mogło być znacznie gorzej...Plaża dość blisko, nawet fajna, długo płytko, leżaki płatne, choć od nas kasy nikt nigdy nie wołał. No i co do kuchni to niestety jedzenie monotematyczne, nudne, bardziej europejskie niż greckie niestety (ale to normalne w sumie w tych hotelach). Niestety z czystością w restauracji trochę na bakier - brudne talerze, sztućce, zdarzyła się mucha w kotlecie, co zepsuło mój apetyt już do końca pobytu...Ostatecznie uroki wyspy zrekompensowały pobyt w tym hotelu, któremu nadano cztery gwiazdki nie wiem na jakiej podstawie.

Dziękujemy, evelynkaa