Kounopetra
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Gorąco polecamy, hotel bardzo fajny mieszkaliśmy w budynku wybudowanym na ten sezon pokój świetny czysciutko panie sprzątające bardzo miłe. Obsługa hotelowa bardzo uprzejma uśmiechnięci wszyscy :), jedzenie bardzo dobre!Każdy znajdzie coś pysznego dla siebie :) 3 baseny w hotelu plus aquapark. Plaża niedaleko od hotelu woda przejrzysta bardzo fajnie bo nie jest głęboko zaraz przy brzegu, spacerkiem od hotelu super punkt widokowy oraz plaża na której jaja składają zolwie polecam się przejść wieczorem :) hotel jak i wszyscy pracownicy super jedynym minusem jest zachowanie Polaków ale to nie wina hotelu jak szukacie fajnego miejsca na wyjazd z dzieckiem czy też we dwoje to szczerze polecam ten hotel . Gorąco pozdrawiamy obsługę oraz właściciela i dziękujemy za super pobyt ️

Wskazówka dotycząca pokoi: Super lokalizacja, pycha jedzenie, pokoje fajne
Dziękujemy, Justynazaber
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Hotel ogólnie na dobrym poziomie codziennie sprzątany i wymieniania pościel. Jedzenie bardzo dobre chociaż śniadania monotonne. Super aquapark,lecz duży minus za to ze tam nie obowiązuje all inclusive. Fajnie animacje dla dzieci jak dorosłych. Warto zwiedzić wyspę bo jest dużo ciekawych miejsc.

Dziękujemy, Emilcia Z
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Spędziliśmy w Hotelu Ionian Sea tydzień. Nastawiliśmy się na rodzinne wakacje w hotelu czterogwiazdkowym. Niestety, cztery gwiazdki to zdecydowanie na wyrost, daję temu hotelowi mocną trójkę. Faktycznie, pokoje sprzątane codziennie, dość czysto, pościel i ręczniki wymieniane na bieżąco, ale pierwsze wrażenie pokoju to jakieś lata 90-te albo nawet 80-te. Może ktoś był w innej części hotelu i pokoje miały wyższy standard. Nasze usytuowane były blisko baru, co było w sumie fajne, gorzej, że nie pozwalano nam wyjść z drinkami poza bar, a do pokoju mieliśmy zaledwie kilka kroków, absurd. Denerwująca była także dostępność napojów, zarówno przy barze (co jeszcze ostatecznie zrozumiem), jak i do posiłków, napoje wydawał personale. Niestety tworzyły się długie kolejki, szło to dość szybko, ale jednak nie można był samemu sobie nalać. To irytowało. Aqua Park przeżył już swoją świetność dawno temu. Stary i średnio czysty. Dzieci miały frajdę, ale wygląd pozostawiał wiele do życzenia. Obsługa hotelu średnio życzliwa. Panie przy barze sprawiały wrażenie wręcz zdenerwowanych, że ktokolwiek śmie przyjść po coś do picia. Obiekt owszem może i miał baseny, w tym dla dzieci z bardzo stromą ślizgawką oraz plac zabaw, ale wszędzie beton, dzieciaki biegały i niejednokrotnie rozwaliły kolano na tych betonach, a mogło być znacznie gorzej...Plaża dość blisko, nawet fajna, długo płytko, leżaki płatne, choć od nas kasy nikt nigdy nie wołał. No i co do kuchni to niestety jedzenie monotematyczne, nudne, bardziej europejskie niż greckie niestety (ale to normalne w sumie w tych hotelach). Niestety z czystością w restauracji trochę na bakier - brudne talerze, sztućce, zdarzyła się mucha w kotlecie, co zepsuło mój apetyt już do końca pobytu...Ostatecznie uroki wyspy zrekompensowały pobyt w tym hotelu, któremu nadano cztery gwiazdki nie wiem na jakiej podstawie.

Dziękujemy, evelynkaa
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

W ostatniej chwili Grekos zamienił mi spokojny hotel Karavados na Ionian See. Po przeczytaniu ostatnich opinii o hotelu - byłam przerażona i wściekła, ale zależało mi na Kefalonii. Po wylądowaniu od pierwszych chwil okazało się, że nic z tych złych rzeczy nie ma miejsca. Transwer z lotniska autokarem i promem sprawny i relaksacyjny . Hotel wydaje klucze do pokojów dużo wcześniej niż przewiduje regulamin doby hotelowej i zaraz można pójść na posiłek. Wyżywienie jest dostępne w pełnej ofercie nawet jeżeli wyjeżdża się w nocy po zakończeniu naszej doby hotelowej. Ogólnie jedzenie jest bardzo dobre, świeże i zawsze o prawidłowej temperaturze dzięki temu , że przesympatyczny szef restauracji na bieżąco odnotowuje ile osób weszło do restauracji. Raczej nigdy niczego nie brakuje. Bar przy basenach oferuje drobne przekąski od 10-tej. Warto wiedzieć, że tradycyjne kawy greckie są płatne. Obiekt jest bardzo czysty i systematycznie sprzątany przez cały dzień. Hotel to wiele budynków różnej wielkości położonych na dużym terenie- uliczki są dobrze oznakowane, wszędzie można dojechać wózkiem (ważne dla rodzin i niepełnosprawnych). Ogrody hotelowe pełne są zieleni i różnych kwiatów które systematycznie są dosadzane jeżeli coś przekwitnie. Są boiska do siatkówki, piłki nożnej, korty tenisowe, siłownia na świeżym powietrzu , stoły do ping-ponga. Dzieci mają klubik Delfinki. Jest też biblioteka nawet z polskimi nowościami. Club bilardowy.Cały hotel otoczony jest połaciami trawy bambusowej gdzie mieszkają żółwie błotne oraz widokowymi wąwozami pachnącymi różnymi ziołami które bardzo często są ostre. Chodzić po nich lepiej w pełnych butach. 3 baseny hotelowe są zadbane. Codziennie od wieczora do rana trwa wymiana wody. Aquapark innego właściciela jest dostępny od 10 do 18 - fajne miejsce na popołudniową sjestę bo ma dużo leżaków w cieniu pod parasolami i drzewami. Hotel rozbudowuje się - oddano właśnie dwa nowe budynki z pięknym patio gdzie jeszcze teraz dosadzane są kwiaty i powstaje elektrownia słoneczna ale nie jest to dla nikogo uciążliwe .Hotel niby jest na odludziu ale jest gdzie spacerować: przylądek Kunoperta cudo geologiczne, nowa żwirkowa plaża ośrodka Kyamata gdzie podczas zachodu słońce schodzi do morza, plaża Mania pod wiatrakiem - ok 400 od hotelu z częścią zwyczajowo dla naturystów (odcinek cynamonu za skałką). Ok km idzie się do plaży Vachinarii koło tawerny Remetzo - widokową,żwirową z krystalicznie czystą wodą od razu dość głęboką, obok plaża Vatsa gdzie wpływa żeglowna rzeka z małym rzecznym portem i tawerną Kapitan Nikolas i stadem dzikich gęsi. Sam hotel swojej plaży nie posiada bo Kunoperta jest plażą dziką która jest pod opieką ekologów z racji tego, że to legowisko żółwi. Jest to nieduża plaża zatokowa dlatego bardzo daleko w morze jest tu płyciutko, woda czysta i bardzo ciepła. Okresowo morze wyrzuca tu dużo trawy morskiej , nie glonów. W niektórych miejscach spaceruje się po dywanie z morskim siankiem na cynamonowym piasku. Okoliczne klify to glinka kosmetyczna z której można korzystać do woli. Na plaży serwis leżakowy należy do tawerny Melita- jej właściciel codziennie sprząta naddatki trawy i dosypuje świeżego piasku. Ta plaża to raj dla dzieci bo mogą się bezpiecznie bawić. Obok pod skałkami występuje sporo ładnych muszelek. Mankamentem hotelu jest to, że dużej restauracji nie podzielono na dwie części : większej dla rodzin z dziećmi oraz mniejszej tylko dla singli, osób starszych bezdzietnych które nie lubią lądującego na plecach makaronu lub wrzasku bezstresowo wychowywanych maluchów. Nie ma też nigdzie dodatkowych drążków na suszenie mokrych ręczników czy drobnych przepierek co w rodzinnym hotelu powinno być dostępne. Market hotelowy jest czynny rano i wieczorem - oferta niezbyt bogata i raczej droga. Hotel oferuje wynajem samochodów których nie brakuje, rowerów oraz zamawianie taksówek na życzenie. Do Luksouri można jechać bezpłatnie po wcześniejszym zapisie w recepcji. Wycieczki fakultatywne dla tych bez samochodów są bardzo ciekawe i dobrze zorganizowane ale trochę zbyt drogie. Jednak warto pojechać na Itakę, objechać Kefalonię w koło czy popłynąć w rytmie siga-siga do plaż niedostępnych od lądu. Animację hotelowe są przez cały dzień- dla każdego coś miłego ale bez nachalności. Sumując - dementuję wszystkie złe opinie o hotelu napisane chyba przez osoby które miały zły dzień , ktoś im nacisnął na odcisk lub nie przeczytały dobrze umowy którą podpisały. Polecam ten hotel w zasadzie każdemu bo obecność nawet setki dzieci w tak rozproszonym obiekcie nie jest uciążliwa.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam najnowsze budynki z widokiem na morze, najbliżej plaży oraz 4 pokojowy budyneczek z pokojami typu superior.
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
7  Dziękujemy, Irena K
Zrecenzowano: 24 maja 2019

Pobyt uratowała możliwość wynajęcia samochodu i zwiedzenie wyspy. Uciekaliśmy z hotelu. Standard podrzędnego ośrodka. Po przyjeździe zastaliśmy brudny, pokój, kurze na lampach, włosy w łazience na podłodze, niedomyte kafelki - wrażenie na początku wakacji okropne. Pokoje trącające muszką, stare okna, niedomykające się drzwi balkonowe. Basen dla dzieci z starymi "sikawkami", drinki w barze, soki podczas posiłków, kawa nie do picia... Betonowa atmosfera. Marne niestety animacje dla dzieci. Jedyne co można powiedzieć o tym hotelu to dobre jedzenie. Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że podczas naszego pobytu było dużo naszych rodaków pod wpływem z siatkami z alkoholem nad basenem, wchodzący w butach do basenu dla dzieci...

Wskazówka dotycząca pokoi: W bungalowach oddalonych może być ciszej
Termin pobytu: czerwiec 2018
3  Dziękujemy, Elżbieta S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Popi K, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Ionian Sea Hotel & Villas - Aqua ParkOdpowiedź udzielona 25 maja 2019

Dear unknown ,
Why you are feeling that you can harm our business with all these lies ?? Who are you? We just openned so you are not staying here ... Shame on you ... People like you ,make all the others not to trust trip advisor. Every client that has a problem can come to the reception and we can solve his problem or find him another place , revenge is never the solution except if you work in another hotel and they told you to write all these lies...