Zauwa┼╝yli┼Ťmy, ┼╝e u┼╝ywasz nieobs┼éugiwanej przegl─ůdarki. Witryna TripAdvisor mo┼╝e nie by─ç wy┼Ťwietlana poprawnie.Obs┼éugiwane s─ů nast─Öpuj─ůce przegl─ůdarki:
Oceny podr├│┼╝nych
Typ podr├│┼╝nego
J─ÖzykWszystkie j─Özyki
Wi─Öcej j─Özyk├│w
Oceny podr├│┼╝nych
Zobacz opinie podr├│┼╝nych:
5 z 10 w┼Ťr├│d 294 recenzji
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Hotel og├│lnie na dobrym poziomie codziennie sprz─ůtany i wymieniania po┼Ťciel. Jedzenie bardzo dobre chocia┼╝ ┼Ťniadania monotonne. Super aquapark,lecz du┼╝y minus za to ze tam nie obowi─ůzuje all inclusive. Fajnie animacje dla dzieci jak doros┼éych. Warto zwiedzi─ç wysp─Ö bo jest du┼╝o ciekawych miejsc.

• Warto┼Ť─ç
Dzi─Ökujemy, Emilcia Z
Ta recenzja jest prywatn─ů opini─ů cz┼éonka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Sp─Ödzili┼Ťmy w Hotelu Ionian Sea tydzie┼ä. Nastawili┼Ťmy si─Ö na rodzinne wakacje w hotelu czterogwiazdkowym. Niestety, cztery gwiazdki to zdecydowanie na wyrost, daj─Ö temu hotelowi mocn─ů tr├│jk─Ö. Faktycznie, pokoje sprz─ůtane codziennie, do┼Ť─ç czysto, po┼Ťciel i r─Öczniki wymieniane na bie┼╝─ůco, ale pierwsze wra┼╝enie pokoju to jakie┼Ť lata 90-te albo nawet 80-te. Mo┼╝e kto┼Ť by┼é w innej cz─Ö┼Ťci hotelu i pokoje mia┼éy wy┼╝szy standard. Nasze usytuowane by┼éy blisko baru, co by┼éo w sumie fajne, gorzej, ┼╝e nie pozwalano nam wyj┼Ť─ç z drinkami poza bar, a do pokoju mieli┼Ťmy zaledwie kilka krok├│w, absurd. Denerwuj─ůca by┼éa tak┼╝e dost─Öpno┼Ť─ç napoj├│w, zar├│wno przy barze (co jeszcze ostatecznie zrozumiem), jak i do posi┼ék├│w, napoje wydawa┼é personale. Niestety tworzy┼éy si─Ö d┼éugie kolejki, sz┼éo to do┼Ť─ç szybko, ale jednak nie mo┼╝na by┼é samemu sobie nala─ç. To irytowa┼éo. Aqua Park prze┼╝y┼é ju┼╝ swoj─ů ┼Ťwietno┼Ť─ç dawno temu. Stary i ┼Ťrednio czysty. Dzieci mia┼éy frajd─Ö, ale wygl─ůd pozostawia┼é wiele do ┼╝yczenia. Obs┼éuga hotelu ┼Ťrednio ┼╝yczliwa. Panie przy barze sprawia┼éy wra┼╝enie wr─Öcz zdenerwowanych, ┼╝e ktokolwiek ┼Ťmie przyj┼Ť─ç po co┼Ť do picia. Obiekt owszem mo┼╝e i mia┼é baseny, w tym dla dzieci z bardzo strom─ů ┼Ťlizgawk─ů oraz plac zabaw, ale wsz─Ödzie beton, dzieciaki biega┼éy i niejednokrotnie rozwali┼éy kolano na tych betonach, a mog┼éo by─ç znacznie gorzej...Pla┼╝a do┼Ť─ç blisko, nawet fajna, d┼éugo p┼éytko, le┼╝aki p┼éatne, cho─ç od nas kasy nikt nigdy nie wo┼éa┼é. No i co do kuchni to niestety jedzenie monotematyczne, nudne, bardziej europejskie ni┼╝ greckie niestety (ale to normalne w sumie w tych hotelach). Niestety z czysto┼Ťci─ů w restauracji troch─Ö┬ána bakier - brudne talerze, sztu─çce, zdarzy┼éa si─Ö┬ámucha w kotlecie, co zepsu┼éo m├│j apetyt ju┼╝ do ko┼äca pobytu...Ostatecznie uroki wyspy zrekompensowa┼éy pobyt w tym hotelu, kt├│remu nadano cztery gwiazdki nie wiem na jakiej podstawie.

Dzi─Ökujemy, evelynkaa
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

W ostatniej chwili Grekos zamieni┼é mi spokojny hotel Karavados na Ionian See. Po przeczytaniu ostatnich opinii o hotelu - by┼éam przera┼╝ona i w┼Ťciek┼éa, ale zale┼╝a┼éo mi na Kefalonii. Po wyl─ůdowaniu od pierwszych chwil okaza┼éo si─Ö, ┼╝e nic z tych z┼éych rzeczy nie ma miejsca. Transwer z lotniska autokarem i promem sprawny i relaksacyjny . Hotel wydaje klucze do pokoj├│w du┼╝o wcze┼Ťniej ni┼╝ przewiduje regulamin doby hotelowej i zaraz mo┼╝na p├│j┼Ť─ç na posi┼éek. Wy┼╝ywienie jest dost─Öpne w pe┼énej ofercie nawet je┼╝eli wyje┼╝d┼╝a si─Ö w nocy po zako┼äczeniu naszej doby hotelowej. Og├│lnie jedzenie jest bardzo dobre, ┼Ťwie┼╝e i zawsze o prawid┼éowej temperaturze dzi─Öki temu , ┼╝e przesympatyczny szef restauracji na bie┼╝─ůco odnotowuje ile os├│b wesz┼éo do restauracji. Raczej nigdy niczego nie brakuje. Bar przy basenach oferuje drobne przek─ůski od 10-tej. Warto wiedzie─ç, ┼╝e tradycyjne kawy greckie s─ů p┼éatne. Obiekt jest bardzo czysty i systematycznie sprz─ůtany przez ca┼éy dzie┼ä. Hotel to wiele budynk├│w r├│┼╝nej wielko┼Ťci po┼éo┼╝onych na du┼╝ym terenie- uliczki s─ů dobrze oznakowane, wsz─Ödzie mo┼╝na dojecha─ç w├│zkiem (wa┼╝ne dla rodzin i niepe┼énosprawnych). Ogrody hotelowe pe┼éne s─ů zieleni i r├│┼╝nych kwiat├│w kt├│re systematycznie s─ů dosadzane je┼╝eli co┼Ť przekwitnie. S─ů boiska do siatk├│wki, pi┼éki no┼╝nej, korty tenisowe, si┼éownia na ┼Ťwie┼╝ym powietrzu , sto┼éy do ping-ponga. Dzieci maj─ů klubik Delfinki. Jest te┼╝ biblioteka nawet z polskimi nowo┼Ťciami. Club bilardowy.Ca┼éy hotel otoczony jest po┼éaciami trawy bambusowej gdzie mieszkaj─ů ┼╝├│┼éwie b┼éotne oraz widokowymi w─ůwozami pachn─ůcymi r├│┼╝nymi zio┼éami kt├│re bardzo cz─Östo s─ů ostre. Chodzi─ç po nich lepiej w pe┼énych butach. 3 baseny hotelowe s─ů zadbane. Codziennie od wieczora do rana trwa wymiana wody. Aquapark innego w┼éa┼Ťciciela jest dost─Öpny od 10 do 18 - fajne miejsce na popo┼éudniow─ů sjest─Ö bo ma du┼╝o le┼╝ak├│w w cieniu pod parasolami i drzewami. Hotel rozbudowuje si─Ö - oddano w┼éa┼Ťnie dwa nowe budynki z pi─Öknym patio gdzie jeszcze teraz dosadzane s─ů kwiaty i powstaje elektrownia s┼éoneczna ale nie jest to dla nikogo uci─ů┼╝liwe .Hotel niby jest na odludziu ale jest gdzie spacerowa─ç: przyl─ůdek Kunoperta cudo geologiczne, nowa ┼╝wirkowa pla┼╝a o┼Ťrodka Kyamata gdzie podczas zachodu s┼éo┼äce schodzi do morza, pla┼╝a Mania pod wiatrakiem - ok 400 od hotelu z cz─Ö┼Ťci─ů zwyczajowo dla naturyst├│w (odcinek cynamonu za ska┼ék─ů). Ok km idzie si─Ö do pla┼╝y Vachinarii ko┼éo tawerny Remetzo - widokow─ů,┼╝wirow─ů z krystalicznie czyst─ů wod─ů od razu do┼Ť─ç g┼é─Öbok─ů, obok pla┼╝a Vatsa gdzie wp┼éywa ┼╝eglowna rzeka z ma┼éym rzecznym portem i tawern─ů Kapitan Nikolas i stadem dzikich g─Ösi. Sam hotel swojej pla┼╝y nie posiada bo Kunoperta jest pla┼╝─ů dzik─ů kt├│ra jest pod opiek─ů ekolog├│w z racji tego, ┼╝e to legowisko ┼╝├│┼éwi. Jest to niedu┼╝a pla┼╝a zatokowa dlatego bardzo daleko w morze jest tu p┼éyciutko, woda czysta i bardzo ciep┼éa. Okresowo morze wyrzuca tu du┼╝o trawy morskiej , nie glon├│w. W niekt├│rych miejscach spaceruje si─Ö po dywanie z morskim siankiem na cynamonowym piasku. Okoliczne klify to glinka kosmetyczna z kt├│rej mo┼╝na korzysta─ç do woli. Na pla┼╝y serwis le┼╝akowy nale┼╝y do tawerny Melita- jej w┼éa┼Ťciciel codziennie sprz─ůta naddatki trawy i dosypuje ┼Ťwie┼╝ego piasku. Ta pla┼╝a to raj dla dzieci bo mog─ů si─Ö bezpiecznie bawi─ç. Obok pod ska┼ékami wyst─Öpuje sporo ┼éadnych muszelek. Mankamentem hotelu jest to, ┼╝e du┼╝ej restauracji nie podzielono na dwie cz─Ö┼Ťci : wi─Ökszej dla rodzin z dzie─çmi oraz mniejszej tylko dla singli, os├│b starszych bezdzietnych kt├│re nie lubi─ů l─ůduj─ůcego na plecach makaronu lub wrzasku bezstresowo wychowywanych maluch├│w. Nie ma te┼╝ nigdzie dodatkowych dr─ů┼╝k├│w na suszenie mokrych r─Öcznik├│w czy drobnych przepierek co w rodzinnym hotelu powinno by─ç dost─Öpne. Market hotelowy jest czynny rano i wieczorem - oferta niezbyt bogata i raczej droga. Hotel oferuje wynajem samochod├│w kt├│rych nie brakuje, rower├│w oraz zamawianie taks├│wek na ┼╝yczenie. Do Luksouri mo┼╝na jecha─ç bezp┼éatnie po wcze┼Ťniejszym zapisie w recepcji. Wycieczki fakultatywne dla tych bez samochod├│w s─ů bardzo ciekawe i dobrze zorganizowane ale troch─Ö zbyt drogie. Jednak warto pojecha─ç na Itak─Ö, objecha─ç Kefaloni─Ö w ko┼éo czy pop┼éyn─ů─ç w rytmie siga-siga do pla┼╝ niedost─Öpnych od l─ůdu. Animacj─Ö hotelowe s─ů przez ca┼éy dzie┼ä- dla ka┼╝dego co┼Ť mi┼éego ale bez nachalno┼Ťci. Sumuj─ůc - dementuj─Ö wszystkie z┼ée opinie o hotelu napisane chyba przez osoby kt├│re mia┼éy z┼éy dzie┼ä , kto┼Ť im nacisn─ů┼é na odcisk lub nie przeczyta┼éy dobrze umowy kt├│r─ů podpisa┼éy. Polecam ten hotel w zasadzie ka┼╝demu bo obecno┼Ť─ç nawet setki dzieci w tak rozproszonym obiekcie nie jest uci─ů┼╝liwa.

Wskaz├│wka dotycz─ůca pokoi: Polecam najnowsze budynki z widokiem na morze, najbli┼╝ej pla┼╝y oraz 4 pokojowy budyneczek z pokojami typu superior.
  • Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ w pojedynk─Ö
7  Dzi─Ökujemy, Irena K
Zrecenzowano: 24 maja 2019

Pobyt uratowa┼éa mo┼╝liwo┼Ť─ç wynaj─Öcia samochodu i zwiedzenie wyspy. Uciekali┼Ťmy z hotelu. Standard podrz─Ödnego o┼Ťrodka. Po przyje┼║dzie zastali┼Ťmy brudny, pok├│j, kurze na lampach, w┼éosy w ┼éazience na pod┼éodze, niedomyte kafelki - wra┼╝enie na pocz─ůtku wakacji okropne. Pokoje tr─ůcaj─ůce muszk─ů, stare okna, niedomykaj─ůce si─Ö drzwi balkonowe. Basen dla dzieci z starymi "sikawkami", drinki w barze, soki podczas posi┼ék├│w, kawa nie do picia... Betonowa atmosfera. Marne niestety animacje dla dzieci. Jedyne co mo┼╝na powiedzie─ç o tym hotelu to dobre jedzenie. Niestety z przykro┼Ťci─ů musz─Ö stwierdzi─ç, ┼╝e podczas naszego pobytu by┼éo du┼╝o naszych rodak├│w pod wp┼éywem z siatkami z alkoholem nad basenem, wchodz─ůcy w butach do basenu dla dzieci...

Wskaz├│wka dotycz─ůca pokoi: W bungalowach oddalonych mo┼╝e by─ç ciszej
Termin pobytu: czerwiec 2018
3  Dzi─Ökujemy, El┼╝bieta S
Autorem odpowiedzi dotycz─ůcej tej recenzji jest: Popi K, ╬ą¤Ç╬Á¤Ź╬ޤů╬Ż╬┐¤é ╬ö╬Ě╬╝╬┐¤â╬»¤ë╬Ż ╬ú¤ç╬ş¤â╬Á¤ë╬Ż, Ionian Sea Hotel & Villas - Aqua ParkOdpowied┼║ udzielona 25 maja 2019

Dear unknown ,
Why you are feeling that you can harm our business with all these lies ?? Who are you? We just openned so you are not staying here ... Shame on you ... People like you ,make all the others not to trust trip advisor. Every client that has a problem can come to the reception and we can solve his problem or find him another place , revenge is never the solution except if you work in another hotel and they told you to write all these lies...

Zg┼éo┼Ť odpowied┼║ jako niew┼éa┼Ťciw─ů
Ta odpowied┼║ jest prywatn─ů opini─ů przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 3 marca 2019

Hotel bardzo sk─ůpy je┼Ťli chodzi o treny zielone-wsz─Ödzie beton i zdecydowanie brakuje tam trawy!! Wko┼éo jednak jest jaka┼Ť ro┼Ťlinno┼Ť─ç wi─Öc nie by┼éo tragedii,ale jednak bez trawy to jako┼Ť dziwnie;) Dla os├│b poruszaj─ůcych si─Ö na w├│zkach czy z w├│zkami to nie b─Ödzie problemu;) Teren do┼Ť─ç rozleg┼éy ale hotel ma tak─ů zabudow─Ö,┼╝e s─ů to pawilony kilku pokojowe, wi─Öc nie ma si─Ö co dziwi─ç. Troch─Ö natomiast jestem zdziwiona standardem hotelu, bo nie jest on przecie┼╝ jaki┼Ť stary-chyba z 2015r? I u┼╝ywany sezonowo przecie┼╝,a wygl─ůda na do┼Ť─ç mocno zu┼╝yty. ┼üazienki w pokojach zrobione jakby na odwal-w po┼Ťpiechu, ca┼éy pok├│j te┼╝ nie powala, mieli┼Ťmy dwa pokoje bo byli┼Ťmy wi─Öksz─ů rodzin─ů i zar├│wno u nas jak i u szwagra by┼éy ogromne problemy z klimatyzacj─ů!! Fakt,┼╝e po zg┼éoszeniu reakcja by┼éa natychmiastowa,ale panowie z serwisu nie do ko┼äca wiedzieli jak sobie z problemem poradzi─ç. U szwagra woda kapa┼éa przez dwa dni na pod┼éog─Ö,┼╝e k┼éad┼é r─Öczniki na ni─ů a u nas praktycznie jakby nie ch┼éodzi┼éa-przesta┼éa po pierwszej nocy. Oba pokoje by┼éy z antresol─ů wi─Öc na wy┼╝szym poziomie strasznie si─Ö wszystko grza┼éo od dachu i by┼éo wr─Öcz nie do wytrzymania:( ┼ü├│┼╝ka te┼╝ mega niewygodne,tak┼╝e to pierwsze wakacje gdzie nie przespa┼éam ca┼éej jednej nocy,no ale powiedzmy ┼╝e to wzgl─Ödy indywidualne...Jedzenie dobrze, wcze┼Ťniej czyta┼éam ┼╝e ludzie narzekali i nie wiem czemu bo uwa┼╝am ┼╝e kuchni─Ö na tyle urozmaicali ┼╝e ka┼╝dy m├│g┼é znale┼║─ç co┼Ť dla siebie a w┼Ťr├│d nas by┼éy nastolatki-niejadki wi─Öc ┼║le nie by┼éo;) Na posi┼éki najlepiej przychodzi─ç nieco p├│┼║niej bo na pocz─ůtku jest straszny ┼Ťcisk,gwar i t┼éok wi─Öc nie polecam... Animacje hotelowe faktycznie rewelacja-bardzo dobra ekipa, nie wiadomo czy jest tak co roku,ale naprawd─Ö potrafili zaj─ů─ç i doros┼éych i dzieci a to jest wa┼╝ne,bo w pobli┼╝u tego hotelu ni ma ┼╝adnych atrakcji!!! Jest g┼éucho,cicho i ciemno, wi─Öc je┼Ťli kto┼Ť my┼Ťli,┼╝e wieczorem si─Ö przejdzie o okolicy to si─Ö mocno zawiedzie. Do t─Ötni─ůcej ┼╝yciem miejscowo┼Ťci,tj.Lixouri jest par─Ö kilometr├│w,a bus hotelowy je┼║dzi w ma┼éo sprzyjaj─ůcych porach, i to te┼╝ tylko jak zbierze si─Ö minimum 6os├│bmy pojechali┼Ťmy bo nas by┼éo 8 ;) i niestety powr├│t jest stamt─ůd jak ┼╝ycie w Lixouri nabiera rozp─Ödu;)) Polecam zatem wzi─ů─ç auto-jest to najrozs─ůdniejsza opcja,chocia┼╝ u rezydenta wcze┼Ťniej zakupili┼Ťmy wycieczk─Ö objazdow─ů i w ten spos├│b zapoznali┼Ťmy si─Ö na tyle z wysp─ů,┼╝eby potem wiedzie─ç gdzie jeszcze pojecha─ç i co zaliczy─ç. Blisko hotelu jest s┼éynna pla┼╝a Xi, to 6km zaledwie chocia┼╝ droga raz z g├│rki raz pod g├│rk─Ö ale wypo┼╝yczyli┼Ťmy z hotelu rowery i dojechali┼Ťmy bez problemu-polecam bardzo,bo pla┼╝a hotelowa jest baaaardzo w─ůska!! i generalnie nie powala swym urokiem;) Aquapark jest og├│lnodost─Öpny, dzia┼éa tylko do godz.18:00, fontanny w basenie dzia┼éaj─ů raz w ci─ůgu dnia przez bardzo kr├│tk─ů chwil─Ö-nie wiem dlaczego,a szkoda...zje┼╝d┼╝alnie niezbyt wysokie czy strome,wi─Öc ka┼╝dy da rad─Ö po nich zjecha─ç-og├│lnie bezpiecznie. W barze na terenie Aquaparku nie ma opcji all inclusive-wida─ç,┼╝e jest to osobna,zewn─Ötrzna firma jak i w barze na pla┼╝y. Do pla┼╝y idzie si─Ö kawa┼éek do┼Ť─ç strom─ů wybetonowan─ů(!!) ┼Ťcie┼╝k─ů,wi─Öc z powrotem idziemy pod g├│rk─Ö;) Le┼╝aki i parasole na pla┼╝y s─ů mo┼╝liwe ┼╝e p┼éatne,my byli┼Ťmy si─Ö tylko tam wyk─ůpa─ç, wiec nie korzystali┼Ťmy z nich. Do┼Ť─ç daleko trzeba i┼Ť─ç ┼╝eby si─Ö w pe┼éni zanurzy─ç, nie ma kamieni, wi─Öc te┼╝ og├│lnie bezpiecznie-zreszt─ů na pla┼╝y Xi jest podobnie,tam wi─Ökszy wyb├│r bar├│w i restauracji przy pla┼╝y no i sporty wodne dost─Öpne,bo na tej pla┼╝y przy hotelu to cisza i spok├│j.

Termin pobytu: sierpień 2018
5  Dzi─Ökujemy, Ilona_J_Lo