Zrecenzowano: 7 października 2018

Byliśmy z żoną w tym hotelu we wrześniu 2017 r. Pobyt bardzo udany, pokoje przestronne, czyste, codziennie sprzątane. Plaża kameralna, wąziutka, piaszczysta.
Basen przyzwoity choć nie za wielki - do Aqua Parku nie chodziliśmy. Posiłki bardzo dobre - jagnięcina i skrzydełka w miodzie palce lizać, do dzisiaj pamiętam. Okolica cicha i spokojna, w oddali od miast i innych hoteli. Niedaleko kilka pięknych, szerokich piaszczystych plaż. Polecam osobom lubiącym spokojny i cichy wypoczynek.

Termin pobytu: listopad 2017
2  Dziękujemy, sewpa1
Zrecenzowano: 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wybrałem się tutaj z dziewczyną na tydzień wypoczynku. Hotel jak najbardziej spełnił nasze oczekiwania. Jako, że zabrakło pokoi dwuosobowych, dostaliśmy pokój trzyosobowy w odnowionej części hotelu na 2 piętrze z przepięknym widokiem na morze. Niestety, inni mieli mniej szczęścia i dostali przysłowiowe nory.

Obsługa jest przyjaźnie nastawiona i zazwyczaj uśmiechnięta. Warto sprzątaczce zostawić napiwek, wtedy zamiast łabędzia zostawia w pokoju pawia albo inne cudo. :)

Jedzenie jest smaczne i różnorodne, dużo mięs do wyboru oraz deserów. Raz podano owoce morza. Dla opornych jest makaron. Po tygodniu jedzenie faktycznie może się trochę nudzić, ja natomiast ze słonych posiłków przeszedłem na słodkie i było w porządku.

Z napojami jest jak jest. Nalewa obsługa przy barze, jest kolejka, jednak maksymalnie do pięciu osób i nie trwa to długo. Jeżeli ktoś jest księciem/księżniczką to pewnie sytuacja nie do zaakceptowania.

Drinki przy basenie są raczej słabe, jeśli chodzi o zawartość alkoholu. Nie udało mi się zrobić fazy ani blue lagoon, ani pinacoladą, ani piwem. Jedynym wyjściem okazało się czerwone wino, którego konsumpcja zakończyła się ciężkim kacem. Po 23 wszystko płatne.

Baseny całkiem ok, w ilości czterech, w tym jeden aquapark. Dwa mniejsze, w których pływają rodzice z dziećmi. W głównym nie ma aż takiego tłoku i można swobodnie popływać. Aquapark raczej dla dzieci, zjeżdżalnie krótkie i zdzierają łokcie. Basen aquaparku jest płytki.

Goście w hotelu to głównie Polacy, jednak nie zauważyłem żadnego pijaństwa, awantur ani januszowania. Obsługa mówi trochę po polsku. Jest dużo osób z dziećmi i trochę emerytów. Rodzinny ośrodek, nie nastawiony na głośne imprezy, lecz na rodzinę i odpoczynek. Jestem osobą nie lubiącą dzieci, jednak nie przeszkadzały mi tak bardzo.

Za mojego pobytu była bardzo energiczna animatorka, która organizowała różne zajęcia dla gości i były one bardzo fajne. Mini disco dla dzieci było chyba codziennie i wolałbym zamiast tego częściej wieczory w stylu greckim, ale to pewnie żeby wymęczyć dzieci aby poszły spać.

Kefalonia jako wyspa jest bardzo duża, ładna i skalista. Pogoda gorąca, pod koniec byłem już trochę zmęczony tym upałem, ale po to się tu przyjeżdża. Kilka ciekawych miejsc do zobaczenia.

Wycieczki fakultatywne z Grecosa bardzo fajne, jednak trochę za drogie, szczególnie wycieczka na plażę Myrtos, gdzie byliśmy zaledwie dwie godziny.

Gdybym jeździł dwa razy w to samo miejsce, z pewnością bym tu wrócił. Wszystko zależy od oczekiwań. Polecam ten hotel.

Dziękujemy, DrzwiPercepcji
Zrecenzowano: 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Po pierwsze - hotel wykupiliśmy na 6 dni przed wylotem za sporo mniejsze pieniądze niż to było początkowo. Gdybym dała 6000zl za 2+2 (dzieci 2,5 roku i 7 M-cy) byłabym pewnie nieco rozczarowana, jednak za kwotę jaką zapłaciliśmy hotel naprawdę spełnił nasze oczekiwania, a może i nawet je przerósł.

Plusy:
1. Jedzenie pyszne, ogromny wybór, zwłaszcza lunche i kolacje. Wybór mięs, ryb, a raz w tygodniu owoce morza - krewetki i mule. Zdarzyły się tez kalmary.
2. Obsługa ogromnie miła i cierpliwa.
3. Restauracja duża i klimatyzowana, nigdy nie było problemu ze stolikiem. Faktycznie po napoje chodzi się do baru, ale nigdy nie czekałam dłużej niż 2 minuty.
4. Dzięki temu, ze hotel oferuje i aquapark i baseny i pobliską plaże nie odczuwa się tłoku, a gości jest bardzo dużo, podejrzewam, ze pełne obłożenie. Nad basenami zawsze wolne leżaki, do wyboru do koloru. Hotel położony jest w pięknym ogrodzie. Naprawdę można nacieszyć oczy tą roślinnością.
5. Świetna animatorka z Grecosa. Mega sympatyczna i energiczna dziewczyna :)
6. Wieczór grecki! I tańczenie zorby nad basenem - zostanie to na długo w mojej pamięci :)
7. Kefalonia. No muszę powiedzieć, że jest piękna i dzika :) Mnóstwo opuszczonych domów, wąskich dróg drążonych w skałach i niezapomnianych widoków. Plaża Myrtos i jaskinia Melissani to konieczność do zobaczenia.
8. Panie sprzątające doskonale wykonują swoją prace. Wymiana ręczników codziennie. Pościeli chyba ze dwa razy w ciągu pobytu.

Minusy:
1. Dostaliśmy pokoj w tzw. domkach i niestety maja one okropne, stare łazienki. Wymagają one remontu! Za te łazienki odejmuje jeden punkt. Podobno w pozostałych częściach hotelu jest pod tym względem lepiej, łazienki są nowsze. Zaznaczam jednak, ze pomimo, ze sa one stare to sa tez jednocześnie czyste i dobrze sprzątane przez wspomniane wyżej panie z obsługi.
2. Brak All w aquaparku i brak możliwości wniesienia tam napoju z innego baru.
3. Ubogie przekąski pomiędzy posiłkami.
4. Napoje słabej jakości. Cola to oczywiście jakaś podróba, sok jabłkowy to mega słodki, obrzydliwy napój sokopodobny, a wodę podejrzewam o bycie kranówą ;) Lepiej kupić zgrzewkę swojej. Polecam za to ouzo i piwo :) Smaczne.
5. Nie polecam hotelu singlom i parom. Mnóstwo małych dzieci. Sama byłam z dziećmi, ale gdybym leciała tylko z mężem to na pewno irytowałyby mnie to.

Ogólnie będę dobrze wspominać ten hotel i wybrałabym go jeszcze raz, ale na pewno nie za pieniądze jakie są w ofercie standardowej. Tylko dobry Last.

Dziękujemy, agnieszkacymbalak
Zrecenzowano: 14 września 2018

Jeśli szukacie czegoś w dobrym standardzie, odpuście sobie ten hotel! Pokoje są dwugwiazdkowe, stare i brzydkie. Jedzenie ujdzie- kucharz stara się jak może, ale do dyspozycji raczej kiepskie produkty. Nawet nie podają masła, tylko margarynę. Po kilku dniach zaczyna to bardzo męczyć. W pokojach brak wody dla gości- trzeba stać w kolejce po kubeczek napoju. Trzy baseny, to raczej sadzawki, w których taplają się dzieci. I tu kolejna uwaga- jeśli wybieracie się na wakacje w poszukiwaniu spokoju i ciszy, tu jej nie uświadczycie. Nie wolno jeść posiłków na tarasie, więc podczas jedzenia będą Wam towarzyszyć wybuchy płaczu i piski dzieciaków (po prostu nie wybierajcie hotelu polecanego dla rodzin z dziećmi:) My czuliśmy się w jadalni jak dworcu kolejowym w godzinach szczytu. Miłym aspektem są tu animatorki- naprawdę serdeczne i niesamowite, bardzo fajne występy, ale małe dzieci trzeba było dosłownie wyganiać ze sceny na każdym wieczorze, są wszędzie (ale to już nasz błąd- nie zwróciliśmy uwagi na charakter hotelu). Pokoje są codziennie sprzątane, obsługa miła. Poza tym polecam samą wyspę- jest przepiękna, krystaliczne morze, piękne widoki i cisza (poza naszym hotelem).

1  Dziękujemy, Dominika G
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel jak hotel. Troche braków jest. Ale ja nie o tym. Takiej PROFESJONALNEJ animatorki jeszcze nie widziałam!!!! Aleksandra Szefowa animatorek!!!!! Wooow!!! Aqua Gym super!!!! Prowadzi tak ze warszawskie zajecia na ktore czasem chodze i te w innych hotelach mogą sie schować!!! Pokazy taneczne!!!!!! Cuuudooowne!!!! Ewidentnie uczy reszte animatorek jak to robic. Profesjonalna skupiona pochlonieta pracy. Obserwuje ją i mam ochote jezdzic TYLKO TAM GDZIE ALEKSANDRA prowadzi zespół...

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Ola B