Dolna Matka

“Rewelacyjne jedzenie w pięknej scenerii”

Restaurant Canyon Matka
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Dolna Matka)
Zrecenzowano 12 września 2019

Bardzo dobra światowa kuchnia, doskonałe wino. Wszystko to w niesamowitej atmosferze tarasu restauracyjnego zawieszonego nad rzeką, z widokiem na góry. Polecam.

1  Dziękujemy, Renata K

Zrecenzowano 12 maja 2019

wspaniała, klimatyczna i urocza restauracja na palach, tuż nad jeziorem. jedzenie naprawdę wspaniałe. wina pyyyyszne. kawa znakomita. polecam

Dziękujemy, Aneta S
Zrecenzowano 23 grudnia 2018

Restauracja z racji swojego monopolu stosuje ceny naprawdę wyrwane z kosmosu. Jadłem z bardzo dużej ilośći restauracji w Skopje (podróżuję tam służbowo co miesiąc) i naprawde nigdzie nie ma takich cen jak tam. Jedzenie ładnie podane i smaczne, ale cena niszczy całość)

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, piotrlechman
Zrecenzowano 29 lipca 2018

Piękna okolica Kanionu Matka, restauracja równie pięknie położona, polecam stolik z widokiem na jezioro. Dość ekskluzywnie ale na ten moment ceny w Macedonii są około 20 % tańsze niż w Polsce, więc bez większego uszczerbku finansowego można sobie pozwolić na obiad.
Obsługa ok, choć jak na taką restaurację mogłaby być nieco bardziej domyślna / spostrzegawcza.
Porcje raczej malutkie, w stylu "Masterchefa", dania pięknie podane, wizualny majstersztyk stanowiła różowa sól himalajska którą udekorowano talerz z makaronem.
Ja zamówiłem kurczaka w sosie curry i pistacjowym z purre z selera i ananasa (!)
Sam kurczak był bardzo dobry ale genialności nadawał mu po pierwsze sos a po drugie niesamowite puree ananasowo-selerowe. Nowe dla mnie połączenie smaków spowodowało, że ta potrawa była bardzo udana. Żona jadła bardzo dobry makaron z łososiem. Na deser wzięliśmy "malimisu" i suflet czekoladowy. Dobre, bez szału.
To czym mnie urzekli, to dbałość o dzieci: dostały w łapki specjalne menu dziecięce,które zarazem było kilkustronicową kolorowanką. W parze z kredkami dostarczonymi przez kelnera spowodowały, że mieliśmy spokojne oczekiwanie na zamówiony posiłek - brawo za takie podejście! Aha, dzieciaki zjadły pizzę, bardzo dobrą zresztą.
Podsumowując, na pewno nie jadałbym tu często ale też często nie bywa się w tym pięknym kanionie. Jak już się tu przyjedzie aby zakosztować wspaniałej przyrody, warto też zjeść w tej restauracji.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, lukita_lower_S
Zrecenzowano 28 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Po przyjeździe na miejsce i odświeżeniu w pokoju hotelowym zostaliśmy zaproszeni na degustacją butelkę wina. Zamówioną kolację otrzymaliśmy bardzo szybko. Dania były bardzo estetycznie podane a obsługujący nasz stolik kelner bardzo się starał. Wszystko co zamowilismy było smaczne. Niestety jedno danie było wpadką zamiast specjalite Macedonian otrzymaliśmy rzucony na grzanki pasztet mimo , że w menu miał być podany z rukolą i pomidorkami... kelner stwierdził, że tak jak jest jest prawidłowo.
Poza tym incydentem wszystko było na wysokim pozimie.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, NiedzielnyTurystaPL

Restaurant Canyon Matka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skopje, Skopje Region
Skopje, Skopje Region

Dolna Matka, Skopje Region

Byłeś(-aś) w Restaurant Canyon Matka? Podziel się wrażeniami!