“Rewelacja”
Chata Myśliwska — recenzja

Chata Myśliwska
Zamów online
Nr 2 wśród 6 Restauracje (Osielsko)
Opis: Niepowszednie, choć tradycyjnie polskie dania wszelakie pod wyśmienitym dostatkiem. Wyborne potrawy z dziczyzny, drobiu, ryb, wołowiny, wieprzowiny lub jarskie zachęcają i sycą przesmacznie.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpa od frontu nie obiecuje zbyt wiele ale w środku jest dosyć przytulnie. Ale nie to jest tu najważniejsze. Nie spodziewałem się w takim miejscu tak doskonałej kuchni i biorąc pod uwagę jakość potraw w dość przystępnych cenach. Na dzień dobry darmowy chlebek
z wybitnym smalcem i ogórkiem do woli. 20 min. oczekiwania i na stole ląduje wybitna, powtórzę wybitna czernina z kluseczkami jak każe tradycja a nie jakimś tam makaronem. Idealnie doprawiona i bardzo intensywna. Nigdzie wcześniej nie jadłem lepszej a jem ją wszędzie gdzie jest serwowana. Mistrzostwo i gratulacje dla kucharza. Dalej też jest nieźle. Kotlet
Devolaille słusznych rozmiarów z taką ilością masła w środku że po prostu pływał po przekrojeniu. Placek z gulaszem ogromny ,pysznie chrupiący z doskonałym mięsem na bogato i rewelacyjna micha mieszanych pierogów z delikatnym ciastem i fantastycznym nadzieniem. Duże porcje , ładnie podane z modnymi
akcentami; chipsy z pasternaka, purre z modrej kapusty. Naprawdę rewelacja. Żałuję że nie skusiłem się ma dziczyznę w którą menu jest bardzo bogate ale jest to pretekst do ponownych odwiedzin. Przeważnie kończę recenzję słowem polecam. Dodam ; bardzo. Mimo że z domu mam jakieś 150 km to na pewno wpadnę tu na niejeden obiad. Smacznego
i pozdrowienia dla kucharza.

Dziękujemy, tomasza372

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Kolacja ze znajomymi - zamówiliśmy super krem z borowików oraz patelnię obfitości, której we trzech nie byliśmy w stanie dokończyć...
Wystrój lokalu, jak na myśliwską chatę przystało. Obsługa bardzo miła.
Plus za przystawkę w postaci chleba ze smalcem i ogórkiem.

Dziękujemy, krzysztofsdb
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie rewelacja. Jedzenie pyszne i obfite porcje - kurczak sous vide super. Bardzo dobra pieczeń z dzika oraz burger z jelenia. Polecam miejsce z całego serca. Miła i sympatyczna obsługa.

Dziękujemy, marceliano7
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wjechalismy do Chaty Myśliwskiej na kolację po długiej trasie ale niestety wyszlismy rozczarowani. Obsługa chyba nie była za bardzo zadowolona ze przyjechaliśmy godzine przed zamknieciem w środku tygodnia gdyż kelnerka, która nas obsługiwała nie była zbyt pomocna a z kuchni słychać było przekleństwa. Smalec na przystawke chyba już nie jest podawany poniewaz go nie otrzymaliśmy.
Jedzenie bardzo słabe. Frytki tłuste i mocno bylo czuc smak oleju. Schabowy nasączony olejem, w ziemniakach woda.
Makaron do steka rozgotowany.
Była to druga wizyta w krotkim czasie, ktora przesądziła o tym ze już więcej tu nie pezyjedziemy bo jest duzo smaczniejszych restauracji w poblizu, w ktorych obługa jest na zupelnie innym - wyzszym poziomie.

1  Dziękujemy, Dave_citizen
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Siedzimy od prawie godziny glodni jak wilki. Corka zaraz mi odgryzie reke a zamowilismy tylko pierogi i burgera....to jakas kpina jest.

Przyszlo jedzenie...macie szczescie ze przepyszne! ale czas oczekiwania to koszmar.

Dziękujemy, MichalW134

Chata Myśliwska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Osielsko, Kujawsko-Pomorskie
Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie
Żołędowo, Kujawsko-Pomorskie

Osielsko, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Chata Myśliwska? Podziel się wrażeniami!